Prosila si ho, aby sa vrátil a odmietol ťa. Čo robiť?

od | feb 5, 2018 | Ako získať späť expartnera | 12 komentáre

Takmer každý vie, že najhoršia vec, ktorú môžeš urobiť, ak chceš získať svojho ex späť, je prosiť ho o to. A zároveň takmer každá žena, ktorá si ku mne prišla pre radu, túto chybu už urobila.

Tento článok je preto venovaný všetkým ženám, ktoré túžia svojho ex získať späť, no zároveň vo svojej snahe už urobili nejaké chyby, ktorými si celú situáciu ešte viac skomplikovali. Poďme rovno na to.

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť bývalého partnera krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

Prečo prosenie, aby sa k tebe vrátil, nikdy nefunguje

Ako inak nazvať takéto prosenie? …žobranie? To je dobré slovo. A čo znamená slovo žobranie?

Ľudia, ktorí sú odkázaní na žobranie, väčšinou prosia o jedlo alebo peniaze. To nie je tvoj prípad. Ty však prosíš svojho ex, aby bol opäť s tebou. To znamená, že od neho žobreš pozornosť a city.

Neuvedomuješ si však jednu vec. Žobranie je stavanie sa do pozície toho slabého. Čo tým myslím?

Každý takýto akt má dve osoby. Osoba, ktorá prosí a osoba, ktorá je prosená. Človek, ktorý prosí napr. o peniaze, zvyčajne kľačí na zemi, pozerá smerom dole a pred sebou má klobúk. Kým druhá osoba väčšinou stojí a na daného človeka sa pozerá zvrchu.

Alebo ti to skúsim vysvetliť inak. Určite je v tvojom živote muž, ktorý by o teba mal záujem, no ty si podvedome uvedomuješ, že si podstatne lepšia ako on a že máš jednoducho na viac. Je to chalan, s ktorým by si ani za milión rokov nešla na rande. Mysli naňho.

Predstav si teraz toho chalana. Kľačí pred tebou na kolenách a prosí ťa, aby si s ním išla von. Pohŕdaš ním? Nuž, presne v takej istej pozícii si ty, keď prosíš svojho ex, aby sa k tebe vrátil.

Znie to depresívne? Asi áno. No netreba sa začať zbytočne ubíjať. Mám pre teba totižto dobrú správu.

To, že si ho prosila a on ťa odmietol neznamená, že sa to nedá napraviť. Pomohol som stovkám žien v tejto situácii a dokážem ťa naučiť triky, vďaka ktorým sa z tejto nepríjemnej pozície dostaneš.

Čo pre teba táto situácia znamená

Tento článok predpokladá, že si už svojho ex prosila, aby sa k tebe vrátil. On to nielen odmietol, ešte je z teba aj znechutený.

Čo by sa ale stalo, keby sa teraz rozhodneš snažiť sa ho získať späť bez toho, aby si využila moje stratégie. Myslíš si, že by to vyšlo? Ja myslím, že nie a hneď ti poviem prečo.

Predstav si, že si čítaš fakt dobrú knižku. Na okno dopadá jemný dážď, ty si schovaná pod teplou dekou, po ruke máš výborný horúci čaj a si zažratá do deja v knihe. Zrazu niekto zaklope na dvere.

Hádaj kto to je? Nejaký divný chlapík, ktorý sa ti niečo snaží predať. Prvé, čo ti napadne je, že mu zabuchneš dvere pred nosom. Ale keďže si milá, tak si ho vypočuješ.

Tento chlapík ti začne vysvetľovať, aký skvelý produkt má a ako si ho určite musíš kúpiť. Ty slušne odmietneš a chceš sa vrátiť k svojej knihe. No on neprestáva a pokračuje v presviedčaní, že toto jednoducho musíš mať. Až si vyslovene naštvaná a máš tisíc chutí poslať ho surovo kadeľahšie.

Nuž, presne tak sa teraz cíti tvoj ex. Poďme si ten príbeh trochu rozobrať.

Čítala si si knihu a cítila si sa pri tom perfektne. Nuž, nerád ti to hovorím, ale tak sa zrejme cíti tvoj ex. Je mu dobre a nemá pocit, že by ťa potreboval. Potom niekto zaklopal na dvere. Ako keď si mu nečakane po dlhšej dobe napísala. Nečakal to.

Otvorila si dvere a tam bol predajca. V príbehu tvojho ex si to ty. Predajca sa zúfalo snaží, aby si si produkt kúpila. Tak ako ty svojho ex zúfalo prosíš, aby ti dal ešte šancu. Až chceš napokon zabuchnúť predajcovi dvere pred nosom. Myslím, že zvyšok si domyslíš.

Čo si o tebe teraz myslí tvoj ex

Netreba byť génius na to, aby si si uvedomila, že máš problém. Tým, že si svojho ex totiž prosila, aby sa k tebe vrátil, si sa postavila do pozície, v ktorej byť nechceš a z ktorej sa musíš dostať. Čo je to za pozíciu?

  • Pozerá na treba zhora, pretože si „žobrala“
  • Si podľa neho otravná a patetická
  • Nevie si s tebou predstaviť budúcnosť

Poďme si všetky tri body rozobrať.

Pozerá na treba zhora, pretože si „žobrala“

Už som ti hovoril o tom, že tento proces má svojho žobráka a toho, od ktorého žobrá. Žobrák je v pozícii toho slabého a ten druhý je v pozícii toho, kto má moc.

Presne tak ťa teraz vníma tvoj ex. Má pocit, že je podstatne lepší a má na viac, pretože si sa sama postavila do pozície, keď si hlboko pod ním.

Skúsim to vysvetliť inak. Poviem ti o svojej žene. Počas mojej snahy ju zbaliť som si ani na sekundu nepomyslel, že od tejto ženy som jednoducho lepší.

A ver mi, že som bol viackrát na rande, kde som tieto myšlienky v hlave mal. Pamätám si jedno konkrétne dievča, s ktorou som bol na kávu, keď som mal tuším 20. Toto dievča bolo vyslovene hlúpe. Nie, myslím to vážne, bola neuveriteľne H-L-Ú-P-A.

Ver mi, že sa mi to nepíše príjemne, keďže sa považujem za milého chlapíka, no inak ju opísať neviem. V každom prípade som bol mladý a myslel som si, že vzhľad je jediné, na čom záleží. Vieš čo som si však po tomto rande uvedomil? Že radšej budem so „škaredým káčatkom“ so skvelou osobnosťou, než s niekým ako je toto dievča. A presne tak sa pozerá tvoj ex na teba. Momentálne si pre neho niekto, kto je pod jeho úroveň. Desivé pomyslenie, čo povieš?

Si pre neho otravná

Predstav si, že máš dieťa. Možno ho aj naozaj máš..no proste pracujme s tým, že si matkou. Tvoje dieťa má 5 rokov a vzala si ho do supermarketu na nákup potravín.

Počas nákupu tvoj malý balíček z pekla zbadá hračku. Keďže si striktná matka, rozhodneš sa tú hračku nekúpiť. No dieťa je presvedčené, že si túto hračku zaslúži a tak ťa začne prosiť. No a potom, čo to nezaberie, sa hodí o zem a začne škriekať na celý obchod.

Otravné, že? Čím viac si sa snažila uprosiť svojho ex, tým viac otravná si pre neho teraz aj ty. A muži nechodia so ženami, ktoré považujú za otravné. To mi ver.

Nevie si s tebou predstaviť budúcnosť

Jednou z najdôležitejších zložiek každého vzťahu sú predstavy o spoločnej budúcnosti. Každý zdravý vzťah by mal mať predstavu, ako taká budúcnosť môže vyzerať. Kam pôjdete na dovolenku. Aký budete mať dom. Kde budete mať svadbu. Koľko detí budete mať.

Otázkou je, nakoľko si tvoj ex ešte predstavuje tieto veci s tebou, ak sa s tebou rozišiel a ty si ho navyše potom prosila o návrat.

Pravdou je, že si to predstaviť ešte dokáže. Problém je, že budúcnosť s tebou si už nepredstavuje ako prechádzky po rozkvitnutej lúke. Predstavuje si skôr, ako často by ste sa hádali a že by ste sa zrejme rozviedli.

Čiže predstavy o budúcnosti má, no sú negatívne a to je veľký problém. Nemá totiž absolútne žiadnu motiváciu chcieť s tebou takúto budúcnosť prežiť.

Ako ho získať späť napriek tomu, že si ho už prosila o návrat?

Ak chceš svojho ex ešte niekedy získať späť, máš pred sebou dve extrémne ťažké úlohy. Aké to sú?

  • Potrebuješ zmeniť jeho pohľad na teba
  • Potrebuješ ho dostať z pozície toho nadradeného

Ak tieto dve veci dokážeš, máš celkom slušné šance, že ho napokon aj získaš späť.

Hovoril som ti príbeh o tebe a otravnom predajcovi. Vieš, prečo si nepremýšľala nad jeho produktom, len nad tým, ako mu zabuchneš dvere pred nosom? Pretože ti neponúkol žiadnu hodnotu, išlo mu len o jeho zisk. Tak, ako tebe išlo pri prosení tvojho ex len o osobný prospech.

Potrebujeme tvojmu ex ukázať, že mu máš čo ponúknuť. Vyžaduje si to čas a námahu, no postupne sa zmení jeho pohľad na teba.

Ako zmeniť pohľad tvojho ex na teba

Zmeniť jeho pohľad na teba sa nedá za noc. Niektorí ľudia na to potrebujú dokonca ROKY. No my roky času nemáme. Vlastne..som si istý, že ak by to malo trvať roky, medzitým by si sa aj na svojho ex vykašľala a úplne stratila záujem.

Takže bojujeme aj s časom. Čo môžme urobiť preto, aby sa jeho pohľad zmenil a to za relatívne krátku dobu? Nuž, jediné, čo ti hrá do karát, je možnosť ho šokovať. Ako to myslím?

Predstav si dieťa, ktorého spolužiaci v škole šikanujú. Je ich obeťou, kradnú mu peniaze, berú mu desiate a po škole si ho počkajú, aby mu uštedrili pár faciek navyše. Deti vedia byť naozaj kruté..

Tak či tak, toto dieťa je typický pacifista. Robí všetko preto, aby sa vyhlo konfliktom.

Jedného dňa to však nevydrží, príde k svojmu tyranovi a uštedrí mu tvrdý pravý hák priamo do nosa.

Všetcí sú v šoku. Bolo to to posledné, čo sa od neho čakalo. Jedna rana urobila zo „šikanovaného dieťaťa“ chlapca, s ktorým sa neradno zahrávať.

Čo sa ti tým snažím povedať? Potrebuješ urobiť niečo, čo nečaká. Samozrejme to neznamená, že mu napáliš do nosa alebo mu unesieš šteniatko. Nie je šok ako šok.

Aké sú teda tie správne možnosti? Prvou je dramaticky zmeniť správanie. Vieš, tvoj ex tak nejak predpokladá, že si otravné dievča. Tak, ako každý mal toho šikanovaného chlapca za slabocha, no jedna rana všetko zmenila. Čo môžeš ty urobiť, aby si ho šokovala?

APLIKOVAŤ PRAVIDLO NULOVÉHO KONTAKTU.

O tomto pravidle hovorím takmer v každom článku, preto tu nepôjdem do podrobností. Radšej ti odporučím, aby si zvážila môj prémiový kurz Vzťahový reštart.

Druhou vecou, ktorú môžeš urobiť, je ukázať mu tvoju stránku, ktorú nepozná. Ak si myslíš, že ťa predsa pozná dokonale, možno máš pravdu. Preto máš teraz príležitosť vytvoriť si novú stránku, ktorá bude pre neho novinkou.

Povedzme, že má rád hory, no ty si vždy preferovala vyvaľovanie na pláži. Ak zrazu prídeš s tým, že si vyliezla 4-5 štítov v Tatrách, bude v šoku. Všetko, čo si doposiaľ o tebe myslel, akoby neplatilo.

Potrebuješ ho zbaviť moci

Moc. Tak jednoduché slovo, no pritom tak silné.

Moc je to, čo má momentálne v rukách tvoj ex. Nerada to asi počuješ, no taká je pravda. Ako však získať moc späť?

Vieš, iniciatíva je v bežnom živote zvyčajne na mužovi. Muž je ten, ktorý by mal písať žene, ktorý by ju mal pozvať na rande, ktorý by ju mal požiadať o ruku. Preto majú túto „moc“ zvyčajne v rukách ženy.

Tým, že si ho prosila a zvyčajne si iniciovala kontakt ty, sa celé toto nastavenie otočilo a moc má v rukách on. Preto sa potrebujeme dostať opäť do pozície, kedy sa on ako muž bude snažiť.

Aby sa nám to podarilo, vyvinul som pre teba jednoduchú hru a jednoduchý bodovací systém. Začnime správami.

Ak začneš rozhovor ty, on získava 5 bodov. Ak ho začne on, ty získavaš 5 bodov. Je to jednoduché, musíš len kontrolovať situáciu tak, aby si mala viac bodov ako on. Pretože ten, kto má viac bodov, má teoreticky v rukách moc.

Potom tu máme telefonáty, tie sú intímnejšie, takže sú za 10 bodov. Ak ti zavolá, získavaš 10 bodov, ak mu zavoláš ty, on získava 10 bodov. A nakoniec sú tu stretnutia. Tie sú za 40 bodov. Ak ťa pozve on, získavaš ich ty. A naopak.

Chcem, aby si od tohto bodu hrala túto hru. Viem, že to znie trošku hlúpo, no ak si ho už prosila o návrat, nemáš moc čo stratiť. Tvojim cieľom je držať tvoje skóre vyššie ako je jeho.

Prečo je to dôležité? Pretože ťa potrebuje opäť začať vnímať ako seberovnú, prípadne tú „lepšiu“.

Viem, čo si teraz myslíš.

„Ok Martin, týmto bodom chápem, ale ako mám tú moc získať späť? Aké taktiky mám použiť, ak chcem, aby ma kontaktoval prvý on?“

Nuž, naštvem ťa. No verím, že ak niečo stojí za to, nemalo by to byť zadarmo.

Preto ti odporučím môj prémiový kurz Vzťahový reštart, kde nájdeš všetky potrebné informácie. Ak nechceš míňať peniaze, chápem to, tak mi pokojne zanechaj komentár alebo si prečítaj ostatné články, možno tam nájdeš odpovede.

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…