Osobné konzultácie

Spolu prídeme na to, čo sa medzi tebu a tvojím ex stalo a vypracujem pre teba konkrétny, tvojej situácii na mieru ušitý plán, ako postupovať, aby si ho získala späť. Celý koučing prebehne telefonicky, takže si môžeš byť istá, že dostaneš okamžité odpovede na všetko, čo ťa trápi.

Zostáva 9 voľných miest

Z dôvodu vysokého dopytu a obmedzeného času je mesačne dostupný obmedzený počet miest.

Chceš získať odpoveď na tvoje problémy a poradiť sa, ako postupovať priamo so mnou, no nechce sa ti čakať, kým sa v záplave mailov a komentárov, ktoré denne dostávam dostanem práve k tvojmu?

Pre tých, ktorí chcú konkrétne odpovede odo mňa (a ideálne hneď), mám k dispozícii osobné konzultácie a privátny mentoring.

S mojím privátnym mentoringom získaš skutočne personalizovaný prístup a zodpovedanie všetkých otázok či nejasností, ktoré ťa trápia.

Spolu podrobne rozoberieme tvoj vzťah, identifikujeme tvoje silné a slabé stránky a spoločne zostavíme plán, ako získať späť tvoju ex spôsobom, aby vyhovoval tvojím potrebám a okolnostiam vášho rozchodu.

Celé poradenstvo prebieha telefonicky, formou „jeden na jedného“, takže si môžeš byť istý, že sa budem venovať iba tebe.

Privátny koučing zahŕňa:

Hodinová konzultácia cez telefón

Začneme hodinovou telefonickou konzultáciou, počas ktorej dostanem priestor lepšie porozumieť ako tebe, tak aj celému tvojmu rozchodu a okolnostiam, ktoré k nemu viedli. S týmito informáciami, ktoré nedokážem získať inak, ako spoločným rozhovorom, pre teba následne navrhnem akčný plán prispôsobený tvojej konkrétnej situácii a osobnej energii. Z nášho rozhovoru odídeš s jasnou predstavou o tom, ako postupovať ďalej ako v krátkodobom, tak aj v dlhodobom časovom horizonte.

Úprimné hodnotenie tvojích šancí získať ju späť

Jedna z najčastejších otázok, ktorú dostávam je, “Je ešte možné, aby sa ku mne vrátila?”. Našťastie, vďaka viac ako 5 ročným skúsenostiam, ako vzťahový poradca dokážem pomocou niekoľkých otázok, ktoré ti počas nášho rozhovoru položím, relatívne presne odhadnúť, aká je šanca, že sa ti podarí obnoviť váš vzťah.

Tvojej situácii na mieru prispôsobený plán hry

Ďalšia otázka, s ktorou sa potýkam najčastejšie je, “Martin, v kurze radíš robiť X, ale bude to v mojom prípade fungovať?”. Nuž, vďaka osobným konzultáciam môžeš podobné neistoty pustiť z hlavy. Pred začiatkom telefonickej konzultácie odo mňa dostaneš zoznam otázok týkajúcich sa tvojej situácie. Tvoje odpovede mi pomôžu k lepšej príprave na náš rozhovor a dajú mi priestor navrhnúť plán hry, ktorý bude v tvojej situácii fungovať najlepšie.

Kontakt na mňa a dlhodobe súkromné poradenstvo

Samotný privátny koučing je silným zážitkom s ohromným vplyvom na sebavedomie a motivovanosť jeho účastníkov, cítim, že bez adekvátnej nasledujúcej podpory a konzultácií môžu tieto pozitívne zmeny vyprchať. Aby v tvojom prípade nič také nehrozilo, dostaneš môj súkromný kontakt na ktorý mi môžeš napísať kedykoľvek, keď budeš potrebovať poradiť alebo podporiť.

Ako privátny koučing prebehne?

Vyplníš a zaplatíš objednávku

l

Úprimne zodpovieš dotazník o tvojom rozchode

Dohodneme si dátum a čas konzultácie

Objednaj sa ešte dnes!

Absolvovať privátny koučing je s prehľadom to najlepšie čo môžeš spraviť, ak to so získaním tvojej ex myslíš naozaj. Poponáhľaj sa však, počet voľných miest je obmedzený.

Teraz iba 197€ namiesto zvyčajných 297€