Ahoj,

volám sa Martin Klein a som autorom internetových stránok AkoZískaťSpäťExpartnerku.sk a AkoZískaťSpäťExpartnera.sk, na ktorých pomáham mužom a ženám obnoviť ich stratené vzťahy.

A keďže ťa asi zaujíma, kto som a či mojím radám možno dôverovať, atď., (lebo prečo inak by zablúdila na tento článok), napísal som tento článok „o sebe“, aby som ti na všetky možné otázky spojené s mojou osobou odpovedal :).

Prečo si založil tento web?

Na začiatku toho všetkého bol iba malý blog AkoZískaťSpäťEx.com, na ktorom som napísal prvé články na túto tému a taktiež mojú prvú knižku na tému ako získať späť ex, nazvanú „Vzťahový Reštart“.

A ako môj blog začal rásť a naberať pravidelných návštevníkov, uvedomil som si, že táto téma je neskutočne široká a všeobecné krátke „magazínové“ rady a krátka 100 stranová knižka (akokoľvek dobré rady v nej sú) jednoducho nestačia a nedokážu zodpovedať na všetko, s čím sa človek po rozchode stretne.

Aby som mohol publikovať podrobnejšie a cielenejšie rady, založil som weby AkoZískaťSpäťExpartnerku.sk a AkoZískaťSpäťExpartnera.sk, na ktorých môžem vďaka rozdeleniu obsahu podľa pohlavia písať oveľa podrobnejšie a cielenejšie rady a prinášať tak mojím čitateľom ešte viac úspechov, ako tomu bolo v minulosti.

Možno veriť, že tu nepublikuješ somariny?

Dobrá otázka.

Mnoho ľudí ju do mňa vkladá automaticky a pokladá ma za experta. Ale úprimne, pokora mi bráni rozmýšlať o sebe v týchto intervaloch, keďže psychológiu ani iný obor skúmajúci ľudské myslenie a správanie som nikdy na univerzite neštudoval.

Avšak vďaka vrodenej empatii, emočnej inteligencii a záujmu o štúdium ľudských vzťahov, myslenia a správania som dokázal prichádzať s jednoduchymi a účinnými radami, čoho výsledkom sú všetky tie stovky párov v Čechách a na Slovensku, ktoré sú vďaka mne opäť spolu.

Tento web je jednoducho súhrnom týchto rád a stratégii písaný formou, aby im dokázal porozumieť každý a hlavne, aby ich dokázal úspešne použiť. Pretože na konci je to hlavne o tom, aby si dostala čo chceš – naspäť svoj milujúci vzťah v ktorom budeš šťastná a spokojná.

Maritn