Potrebujem radu ohľadom môjho ex

Ahoj,

v prvom rade vďaka. Veľmi si vážim, že ťa moje rady zaujali natoľko, že si sa preklikla až sem.

Určite si si všimla, ako úprimne pristupujem k písaniu tejto stránky a tu to nebude inak.

Chápem, že si sem prišla ohľadom osobného poradenstva a veľmi rád by som ti venoval všetok čas, ktorý mám, ale…

Rovnako ako ty som iba človek (s obmedzeným časom, výdavkami a všetkými tými otravnými časťami života) a pri momentálnej čítanosti tohto blogu nie je v mojích možnostiach poskytovať bezplatné, súkromné poradenstvo, ako tomu bolo v minulosti. Pri dnešnej návštevnosti môjho blogu by to znamenalo 10-15 konzultácii s rôznymi ľuďmi denne a to by som naozaj nezvládal.

Avšak… to neznamená, že ti nepomôžem!

Za ten čas, čo sa venujem celej tejto „ako získať späť expartnera“ téme, som riešil skutočne všetko.

A našťastie… keďže väčšina otázok sa opakuje dookola, napísal som na tento blog podrobné články na jednotlivé témy, kde ti všetko podrobne vysvetlím (zo všetkých uhlov, so všetkými. nástrahami a riešeniami, ktoré potrebuješ).

V týchto článkoch som šiel skutočne do podrobností (priemerný rozsah článku je cez 4000 slov) takže ťa ubezpečujem, že rady v nich nebudú floskulami, aké by si nachádzala inde a s najväčšou pravdepodobnosťou v nich nájdeš odpoveď takmer na všetko, čo by sme inak riešili mailom.

Často kladené otázky

Ubezpečujem ťa, že odpoveď na tvoje otázky tam s najväčšou pravdepodobnosťou je.

A keby nie, neváhaj a napíš mi pod článok komentár s tvojou otázkou a ja sa ASAP vyjadrím (je to možnosť, ako získať moje rady zdarma a zároveň pomôcť ostatným čitateľom, ktorých možno trápi to, čo teba).

Čo ak chcem konkrétnejšie rady?

Môj kompletný návod, ako získať späť bývalého partnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako ho získať späť“, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

Získaj ho späť ešte rýchlejšie

S technikami, ktoré na tomto blogu nemôžem zverejniť…