Ako získať tvojho ex späť, ak spolu stále bývate

od | nov 3, 2017 | Ako získať späť expartnera | 0 komentárov

Čo pre celú snahu získať ex späť znamená, keď spolu bývate?

Ono proces sa v podstate pri žiadnom scenári výrazne nelíši. Najprv pravidlo nulového kontaktu, potom prvý kontakt, flirtovanie, nejaké tie techniky, prvé rande, druhé rande, tretie rande. Pozastavím sa však práve pri pravidle nulového kontaktu. To je totiž v tomto prípade, ako asi tušíš, najväčší problém.

Ak som niekedy hovoril o tom, že pravidlo nulového kontaktu je ťažké samo o sebe, v tomto prípade si nemusíme robiť absolútne žiadne ilúzie. Je to nemožné, nedá sa to.

Ako byť teda 30 dní bez „kontaktu“ s niekým, s kým bývaš?

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť Vášho ex krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku (hoci obsahuje 6342 slov) je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

Rieš so svojim ex len to, čo je nutné

Rád to volám „milá a stručná“.

Asi to nemusím veľmi vysvetlovať. To, že držíš 30 dní pravidlo nulového kontaktu neznamená, že mu neodpovieš na pozdrav. Alebo že sa ťa spýta, aký si mala deň a ty sa mu obrátiš chrbtom.

Pamätám si svoje študentské časy. Bývali sme na byte štyria. Jeden chalan a jedna baba mali neustále potrebu so mnou niečo rozoberať. Nedali mi pokoj ani sekundu, chcel som byť sám, no oni potrebovali vždy vojsť do mojej izby a pochváliť sa, aký mali deň. A potom tu bola tá štvrtá. Tichá introvertka. Pozdravili sme sa, usmiali sme sa na seba, občas sme sa dohodli na spoločnom nákupe, príp. sme riešili veci typu kto kúpi toaletný papier, kto kúpi čistič riadu. Inak som ju nevidel. Bola schovaná vo svojej izbe, nikdy som nemal možnosť načrieť do jej vnútra, bola to taká tichá myška, ktorá s nami riešila len to najnutnejšie.

A takouto ženou sa musíš stať dočasne aj ty.

Odpovedaj stručne, ale MILO! Nikdy nezačínaj konverzáciu. A vždy sa snaž rozhovor ukončiť čo najskôr. Ale milo a prirodzene.

A ozaj, ak máš možnosť stráviť aspoň pár dní inde, využi to. Pravidlo nulového kontaktu je oveľa účinnejšie, pokiaľ sa nevidíte.

Prečo toto všetko vlastne robíme?

Ak ste stále v jednom byte, môže mať pocit, že sa okrem vášho vzťahu nič nezmenilo. Že stále sa s tebou môže vyspať. Že ťa stále môže pobozkať. Môže sa k tebe správať rovnako, ako keď ste boli vo vzťahu. Potrebuješ mu preto dať najavo, že je to inak. Aby nežil v ilúzii, že si tam stále pre neho. Nemal by inak žiadny dôvod, aby sa k tebe oficiálne vrátil. Veď si mu nič neodoprela.

Žiadny sex, žiadna intimita!

Veľká chyba mnohých žien v tejto situácii je to, že v slabšej chvíľke skončia so svojim ex v posteli. Túto radu dávam každej jednej žene, s ktorou som kedy pracoval na tom, aby získala späť svojho ex – žiadny sex, kým nie ste oficiálne spolu!

A tým myslím aj bozky a objatia. Žiadne dotyky. Je to tvoj spolubývajúci, od ktorého chceš, aby ťa pozval na rande. A pod pojmom rande nemyslím „stretnutie“ v tvojej izbe. Myslím tým kino, myslím tým večeru, myslím tým prechádzku. To je ďalšia vec, ktorá mu dá najavo, že veci už nie sú také, aké boli. Nehovoriac o tom, že muži chcú to, čo nemôžu mať. Nechaj ho čakať, nechaj ho, nech sa snaží. Ukáž mu, že si iná žena.

Nestále emócie – dobré znamenie

Ak vykazuje znaky toho, že si svojim rozhodnutím nie je istý, je to pre teba skvelé. Je to celkom bežné – mal pocit, že by mu bolo lepšie samému a keď to tak je, zrazu o svojom rozhodnutí pochybuje. Alebo sa bojí, že by si spala s inými mužmi. Alebo má jednoducho potrebu v určitých momentoch vyťahovať pekné momenty z vášho bývalého vzťahu.

Ak cítiš, že o svojom rozhodnutí rozísť sa s tebou nie je úplne presvedčený a vykazuje podobné náznaky, odporúčam ti pravidlo nulového kontaktu výrazne skrátiť – z 30 na 14 dní.

Zmena je pre ľudí desivá. A ak má nestále emócie, znamená to, že sa so svojou novou úlohou v tvojom živote nevie stotožniť. Potlač to ešte ďalej. Neustále mu v rámci možností naznačuj, že ste už len spolubývajúci, resp. priatelia. Vyhýbaj sa rozhovorom o minulosti.

Iba to. Nesnaž sa v ňom ale vyvolať žiarlivosť. Tým, že si domov prinesieš iného muža, dosiahneš iba zlobu. A možno definitívne zničíš svoje šance, hoci bude žiarliť ako blázon. Jediná vhodná žiarlivosť je tá, ktorá sa prebudú v jeho mysli bez toho, aby si čokoľvek zlé urobila.

Ozaj, keď už sme pritom. Je možné, že sám príde domov s nejakou ženou. Bude to pravdepodobne jedna z najhorších vecí, aké budeš vnútorne cítiť. Tvoj ex to vie a ak to urobí, spraví to aj preto, aby videl tvoju reakciu. Možno ťa tým chce len naštvať. Možno je to jeho forma obrany. Tak či tak bude veľmi zvedavý, čo urobíš.

Toto je kľúčový moment, keď musíš zachovať absolútny pokoj a ukázať mu, že ste naozaj LEN spolubývajúci. A pre svoje vlastné dobro sa po chvíli nenápadne vytrať niekam von.

Čo potom?

Celá táto naša snaha je o tom, aby si uvedomil, že súčasný stav mu nevyhovuje – že mu bolo lepšie s tebou. Je viac ako pravdepodobné, že ak to tak naozaj pocíti, pokúsi sa s tebou otvoriť túto tému. Nechaj sa pozvať von (možno nepadne slovo rande) a nechaj sa nanovo zbaliť. Nemusí vedieť, že si ho k tomu „dotlačila“ cez moje rady 🙂

Držím ti palce.

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…