Odhaľ 1 zvláštny trik, ktorý zvráti každý rozchod!

Zisti, ako získať späť…

Už stovky párov sú vďaka nám opäť spolu…

Teraz je čas na Vás!

 

 

 

Vitajte…

Nakoľko ste si našli cestu ku tejto stránke, pravdepodobne hľadáte informácie o tom ako získať vášho bývalého expriateľa (alebo manžela) späť a zachrániť tak či už váš vzťah, alebo manželstvo.

Našťastie ste sa ocitli na správnom mieste.

Táto stránka je určená na poskytovanie presných, nestranných rád ako rýchlo a efektívne donútiť vášho expartnera, aby sa za vami znovu naháňal prosiac o druhú šancu.

 

Ako získať späť stratenu lásku v 4 krokoch

 

Fáza 1: Ako sa vyrovnať s rozchodom a ako ho prekonať

preco moj ex randi s inouAko sa vyrovnať s rozchodom: Ako zvládnuť prvé dni rozchodu a čo robiť, aby ste sa z toho celého nezbláznila.

Dajte mu priestor: Prečo dať vášmu ex priestor na rozmýšlanie a prečo by ste ho mali chvíľu nechať tak a nekontaktovať ho.

Fáza 2: Ako sa dať dokopy

ako docielit aby ste vasmu partnerovi chybalaAko docieliť, aby ste mu chýbala: Ak sa k vám ma niekedy vrátiť, potrebuje mať pocit, že mu chýbate… Zistite, ako tento pocit spustiť.

Ako zmeniť rozloženie síl vo váš prospech: Získajte lepšiu pozíciu tým, že zmeníte rozloženie síl medzi vami a ukážete vášmu bývalemu partnerovi, že ho nepotrebujete.

Fáza 3: Ako sa znovu stať príťažlivou pre vášho ex

aku sms mu poslatAko nadviazať kontakt s vaším expriateľom: Obdobie očisty skončilo a nastal čas začať s vašim ex znovu komunikovať. Zistite, ako sa s ním skontaktovať.

SMS správy pre vášho EX: SMS správy sú perfektný spôsob, ako s vaším ex nadviazať kontakt. Spoznajte typy SMSiek, ktoré vám tento cieľ pomôžu dosiahnuť.

Komunikácia s bývalým cez telefón: Čo ak vám zavolal? Čo ak ste zavolala vy jemu? Spoznajte efektívne formy komunikácie počas telefonického rozhovoru.

Fáza 4: Ako prekonať možné problémy

ako docielit aby sa zamilovalČo ak sa začal stretávať s inými ženami: Stalo sa to najhoršie a váš expriateľ začal „hojiť svoje rany“ v náručí inej ženy. Zistie, ako môžete zvrátiť túto situáciu a ukázať mu, že nový vzťah nie je to, čo chce.

Žiarlivosť, ako zbraň: Zistite, ako využiť žiarlivosť vo váš prospech a ako docieliť, aby vás váš partner túžil získať späť.

Ako docieliť, aby sa do vás znova zamiloval: Posledné kroky na ceste k záchrane vášho vzťahu – ako docieliť, aby sa do vás váš partner opäť zamiloval.

Ako získať nového partnera, ak sa váš vzťah nedá zachrániť: Nie každý vzťah je možné zachrániť. V prípade že ste vyskúšala každý dostupný spôsob, ako ho získať späť, je čas posunúť sa ďalej.