Ako získať späť tvojho ex, ak má novú priateľku?

od | sep 12, 2017 | Ako získať späť expartnera | 35 komentáre

Ak by si sa ma spýtala, z čoho majú ženy na mojej stránke najväčší strach, tak sú to určite iné ženy. A keďže čítaš tento článok, pravdepodobne sa tvoj strach ukázal byť adekvátny – tvoj bývalý partner má novú priateľku.

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť Vášho ex krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku (hoci obsahuje 6342 slov) je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

Čo to pre teba znamená?

Vieš, na ženách, ktorým sa snažím pomôcť, som si všimol často jeden spoločný znak. Nízke sebavedomie. A vieš čo muža odradí na žene? Áno, nízke sebavedomie.

Počula si už o tom, že ak niečo nie si, mala by si to predstierať, až kým sa tým niečím nestaneš?

Chcem od teba, aby si bola tak trochu arogantná. Nie arogantná v zmysle, že budeš nepríjemná a povýšenecká, skôr v zmysle, že sa budeš vnímať, ako by si bola najlepšia možná voľba pre svojho bývalého. Opakuj si to v hlave, až kým sa to naozaj nestane. A samozrejme, myslenie nestačí. Pracuj každý deň na tom, aby si bola čo najlepšou ženou, aká kedy existovala.

O tomto to celé je. On v tejto chvíli randí s inou ženou a teba to bolí. No tvoj bývalý partner je ľudská bytosť a má svoju hlavu. Najlepšie, čo môžeš v tejto chvíli urobiť, je začať sa sústrediť sama na seba a neriešiť jeho vzťah. Až na pár drobností.

Dva faktory jeho vzťahu, ktoré nemôžeš ignorovať

Než sa pustíme do konkrétnych krokov, pozrime sa na dva faktory jeho vzťahu. Sú veľmi dôležité, pretože im prispôsobíme naše konanie. A zistíme, či sa vôbec oplatí sa o niečo pokúsať.

 • Prvý faktor je, koľko času prešlo medzi tým, čo ste sa rozišli a začal s novou ženou randiť.
 • Druhý faktor je jednoduchší. Ako dlho spolu chodia.

Poďme si oba faktory rozobrať.

Koľko času prešlo od vášho rozchodu, než s ňou začal chodiť?

Prečo si myslíš, že je to dôležité?

Aby sme zistili, či nešlo z jeho strany o obyčajnú pomstu, resp. o jeho snahu vyrovnať sa s bolesťou. Vieš, muži po rozchode reagujú veľmi podobne ako ženy. Tiež ich rozchody bolia a svoju bolesť sa snažia liečiť inými ženami. Potrebujú si dokázať, že stále za niečo stoja.

A to sa zvyčajne deje do jedného mesiaca po rozchode. Ak si s ňou teda začal krátko po tom, čo ste sa rozišli, je možné, že je to len jeho reakcia na bolesť, ktorú mu váš rozchod spôsobil.

Ak však na druhú stranu prešli mesiace, pravdepodobne o žiadnu reakciu nejde a jednoducho stretol ženu, ktorá je pre neho nesmierne príťažlivá. Pravdou je, že v tomto prípade to budeš mať podstatne ťažšie.

V zásade to teda znamená, že čím viac času prešlo, tým to bude pre teba náročnejšie.

Ako dlho sú spolu?

Možno premýšľaš, či to s ňou myslí vážne alebo chodia spolu len tak.

Osobne to vnímam tak, že čokoľvek, čo trvá viac ako šesť mesiacov, by som považoval za vážne.

Keďže sa ho ale snažíš získať späť, predpokladám, že veľa času od rozchodu ešte neprešlo. V každom prípade si v náročnej situácií a príliš veľa toho urobiť nemôžeš.

Tak či onak, opäť tu platí, že čím dlhší čas prešiel, tým sa znižujú tvoje šance, že ho získaš späť.

Základ celého procesu: Potlačenie emócií

Raz sa ma klientka spýtala, čo je mojím tajomstvom. Čím to je, že som taký dobrý?

Popravde, ja si to nemyslím. Nemám pocit, že by som hovoril niečo revolučné a že by som bol nejakým expertom. Mám však niečo, čo mnohí nemajú. Schopnosť držať svoje emócie na uzde a pod kontrolou.

Si v situácií, kedy ťa ovládajú emócie. A chápem to. Je to prirodzené. No problém je, že na základe emócií začneme konať a robiť rozhodnutia.

Tomu však musíme zabrániť. Emócie nie sú niečo zlé, je to prirodzená vec a veľmi potrebná. Dávajú životu korenie. No v našej snahe získať tvojho ex späť budú skôr na škodu.

Pretože kvôli emóciam:

 • Sa s nim začneš hádať
 • Povieš veci, ktoré nebudeš môcť vziať späť
 • Budeš pôsobiť zúfalo

Emócie, hlavne na začiatku, jednoducho musíme potlačiť. Zameraj sa na budúcnosť a na to, čo chceš dosiahnuť. Chceš svojho bývalého späť. Ak budeš konať logicky a podľa krokov, ktoré si v tomto článku rozoberiem, zvýšiš svoje šance na maximum. Alebo uprednostníš svoje nutkanie prosiť ho o to, aby sa k tebe vrátil? Keď vieš, že si tým šance naopak znížiš?

Môj sľub tebe

Poviem ti niečo, čo nechceš počuť. Zo všetkých možných situácií je tá tvoja najťažšia. Aj keď využíva svoju novú priateľku len ako náplasť na zlomené srdce, stále to neznamená, že to bude jednoduché.

Prečo ti to hovorím? Chcem, aby si bola pripravená na to, že sa to nemusí podariť.

No sľubujem ti jedno. Nebudeš musieť premýšľať nad tým, čo máš robiť. To všetko nechaj na mňa. Sústreď sa len na to, aby si všetky kroky vykonala tak, ako ich píšem. Sľubujem ti, že budeš mať najväčšie šance, ako sa len v tvojej súčasnej situácií dá mať.

Aký je náš plán?

Diabolský 🙂

A ťažký na pochopenie..

A ťažký na jednoduché vysvetlenie.

Prečo ho rozdelím na tri časti.

 • Po rozchode
 • Počas obdobia nulového kontaktu
 • Po skončení obdobia nulového kontaktu

Všetky tieto časti sú extrémne dôležité, preto nič nepreskakuj. Každá informácia v tomto článku je extrémne dôležitá.

Po rozchode

Keď hovorím „po rozchode“, čo tým myslím?

Vieš, to, že má novú priateľku neznamená, že si väčšinu chýb nespravila dávno predtým. Väčšina žien totiž robí dookola tie isté sa opakujúce chyby, bez ohľadu na to, či muž má alebo nemá novú partnerku.

Aké to sú?

Prosenie o druhú šancu.

Plač.

Žobranie o druhú šancu.

Tieto veci majú jedného spoločného menovateľa – zúfalosť. Asi si ani neuvedomuješ, ako veľká chyba to je, tak ti to objasním. Žiadny muž nechce chodiť so zúfalou ženou. Áno, občas nejaký muž povie: „Chcel by som ženu, ktorá by ma zbalila a ja by som nemusel nič robiť.“

Ale pravdou je, že to v skutočnosti nechce. Keď sa to totiž stane, takáto žena mu príde maximálne nepríťažlivá. Muži totiž nechcú niečo, čo môže mať ktokoľvek.

Pozri, ja chápem, že tvoja snaha získať ho späť prosením neznamená, že ťa môže mať každý. Skôr v ňom prebudíš myšlienku typu: „Ak je pri mne takáto zúfalá, tak by bola asi pri každom..“

Nedostupnosť

Nedostupnosť je jedna z najdôležitejších postojov, ktoré by si si mala po rozchode osvojiť.

Väčšina mužov totiž nevie ako zbaliť ženu. Počula si už o kurzoch balenia žien? Sú ich stovky! Len na malom Slovensku ich je niekoľko. Zbaliť ženu je pre mužov jednoducho výzva a tak kupujú.

Je však zaujímavé, ako sa po rozchode zvyknú role obrátiť. Kým pred začiatkom vzťahu „uháňal“ muž ženu, po rozchode uháňa žena muža.

Povedzme si úprimne. Si na tejto stránke. A to znamená dve veci.

 1. Chceš svojho ex späť…
 2. …napriek tomu, že má nové dievča. To znamená že ho VEĽMI chceš späť.

Vieš, to, že po ňom túžiš, je veľmi silný pocit. Je to to, čo ťa ženie vpred a to, čo ťa priviedlo na moju stránku. No je to aj tá tvoja najväčšia slabosť.

„Spomína ešte na spoločné chvíle?“

„Myslí na mňa niekedy?“

Mám nápad.

VYKAŠLI SA NA TO!

Prepáč, že som tvrdý, no robím to pre tvoje dobro.

Ak si príliš dostupná, iba ti to ubližuje. Kašli na to, čo si myslí alebo cíti. Tvoj život musí byť o tebe a o nikom inom.

Aký zaujať postoj k jeho novej priateľke?

Vidieť svojho ex po boku inej ženy nie je nič príjemné. Špeciálne ak ho chceš späť.

Ako sa však k nej postaviť?

Dobre, teraz ti poviem aby si spravila niečo, čo nechceš spraviť. Chcem, aby si si predstavila, že si ona. Ver či never, aj jej vadíš ty rovnako, ako ona vadí tebe. A je možné, že sama tento fakt úplne nezvládne.

To môže znamenať, že:

 • Zakáže mu, aby sa s tebou rozprával
 • Bude mu o tebe hovoriť nepekné veci
 • Slovne na teba zaútočí
 • Využije všetky nástroje na to, aby zničila všetko pozitívne, čo si o tebe tvoj ex ešte myslí

Viaceré ženy v takejto situácií idú do útoku. A je to tá najhlúpejšia vec, akú môžu urobiť. Pozri, tvoj ex si vybral ju. Ak teda zaútočíš a budeš nepríjemná, akurát ich ešte viac spojíš. Ľudia majú radi spoločného nepriateľa.

Preto odporúčam skôr sústrediť sa na pravidlo nulového kontaktu.

Počas obdobia nulového kontaktu

Vieš, v tejto chvíli si vážne úplne mimo.

Prepáč, ale je to pravda. Si totálne emotívna a všetky rozhodnutia, ktoré robíš, nemajú nič s racionálnym uvažovaním a vôbec nepremýšľaš nad dôsledkami svojho konania. To znamená, že robíš jednu chybu za druhou. Napríklad to, že máš plnú hlavu svojho ex a si na ňom závislá.

Predtým, než sa na mňa naštveš, zamysli sa. Nie je to irónia, že najrozumnejšia vec, akú môžeš urobiť, ak chceš získať svojho ex späť, je nestarať sa?

Mám hneď niekoľko dôvodov, prečo je obdobie nulového kontaktu dobrý nápad.

Ak môj blog čítaš, určite toto pravidlo poznáš. Ak nie, tak v krátkosti to znamená, že 30 dní sa budeš úplne vyhýbať akémukoľvek kontaktu s ním. Žiadne rozhovory, žiadne správy, žiadne telefonáty. Dokonca ani nebudeš reagovať na jeho pokusy.

Viem čo si myslíš. Pýtaš sa, ako ti má totálna ignorácia pomôcť.

Pozrime sa preto, aké máš možnosti.

Možnosť č.1 – Budeš pokračovať v tom, čo doteraz

Hej..pretože to doteraz fungovalo a teraz ste spolu. Ach..

Pozri, viem že to nefunguje, lebo si mala potrebu hľadať na internete návod.

Vieš, čo je podľa mňa úplne mimo?

Robiť dookola to isté a očakávať iné výsledky.

Nebuď mimo..

Možnosť č.2 – Uženieš ho cez správy

Napíšeš mu trojstranové vyznanie lásky. Možno to bude fungovať..

ZBLÁZNILA SI SA?

Jediný dobrý moment, kedy môžeš niekomu vyznať lásku je vtedy, keď s tým človekom chodíš.

Možnosť č.3 – Budeš postupovať podľa môjho návodu

Budeš dodržiavať to, čo ti odporúčam a pomaly pracovať na tom, aby tvoj ex zistil, že jeho nová partnerka nie je ani zďaleka taká výhra, akou si bola ty.

A obdobie nulového kontaktu je v tomto procese veľmi dôležité. Dáva ti priestor vychladnúť a začať uvažovať racionálne. Zároveň ti dáva priestor spraviť zo seba lepšieho človeka. A nakoniec? Dáva jemu priestor zistiť, že jeho nová priateľka vlastne nie je tak úplne pre neho.

Čo robiť počas obdobia nulového kontaktu?

Znie to tak, ako by si nemala robiť nič. Opak je však pravdou. Bojím sa, že sa trošku zapotíš. Doslova.

Počula si už o mojom koncepte „nedosiahnuteľnej ženy“?

Napíš si na papier všetky vlastnosti, ktoré by mala mať podľa teba perfektná žena, za akou by šalel každý chlap. Až to spravíš, toto je tvoj cieľ. Počas 30 dní bez kontaktu musíš urobiť všetko preto, aby si sa takejto žene čo najviac priblížila.

Prečo?

Budeš atraktívnejšia v očiach svojho ex (a v očiach všetkých mužov)

Predstav si, že ti celý svet leží pri nohách.

Predstav si, že sa muži bijú o tvoju pozornosť.

Tak toto sa budeš snažiť dosiahnuť. Pozri, chceš svojho ex späť a ja ti úplne rozumiem. Predstav si, že ideš po ulici, nádherne oblečená, vysmiata, s novým účesom a krajším telom. A on zrazu ide so svojou novou priateľkou oproti. Nemyslíš si, že si povie, že možno urobil chybu?

Dá ti to záložný plán

Ako som už povedal, vôbec nie si v ľahkej situácií. Si inteligentná žena a nemá zmysel predstierať niečo iné.

Ak sa však staneš nedosiahnuteľnou ženou a aj tak sa ti nepodarí získať svojho ex späť, stále skončíš v lepšej situácií, než si bola predtým. Budeš sa cítiť oveľa sebavedomejšie a pripravená na nové začiatky.

Čo robiť po skončení obdobia nulového kontaktu?

Táto časť je zo všetkých najdôležitejšia.

Prečo?

Pretože v nej potrebujeme dosiahnuť príliš veľa vecí.

 • Potrebujeme, aby k tebe znova začal niečo cítiť
 • Potrebujeme, aby opustil svoju súčasnú priateľku
 • Potrebujeme, aby si bol istý, že rande s tebou je dobrý nápad

Navyše, nezabúdaj ani na fakt, že táto časť začína po tom, čo svojho ex 30 dní totálne ignoruješ. To znamená, že ešte aj navyše potrebuješ nájsť spôsob, ako znova obnoviť kontakt. Než ti krok po kroku vysvetlím, ako postupovať, potrebuješ porozumieť ešte jednej veci.

Všetci muži porovnávajú svoje priateľky s bývalými.

Každý muž má svoju predstavu perfektnej ženy. A každá žena, s ktorou ide muž na rande, je s touto predstavou porovnávaná. Až kým si nájde prvú priateľku. Od tej doby je každá žena porovnávaná s najlepšou priateľkou, akú kedy mal.

Našim cieľom je, aby sme mu zdôraznili tvoje kvality, aby ťa považoval za svoju najlepšiu bývalú a začal ťa so svojou súčasnou partnerkou porovnávať. Vieš čo je na tom najlepšie? Že v podstate bez toho, aby si priamo niečo spravila, ak si povie, že si jednoducho lepšia a rozhodne sa svoju súčasnú priateľku opustiť, bude to v podstate jeho nápad a ty v tom budeš nevinne.

Prvý kontakt

Každej žene je nepríjemné, keď sa s jej partnerom rozpráva iná žena. Pokiaľ sú to však nevinné rozhovory, nemá právo mužovi niečo zakazovať. Naopak, flirtovanie a snaha rozbiť vzťah, to je niečo, s čím sa nestotožním.

Preto sa s ním budeš rozprávať len tak, ako by si bola jeho kamarátka.

Celá naša snaha je o tom, že sa pokúsime zvýrazniť tvoje silné stránky, aby si sám uvedomil, že si lepšia voľba ako jeho partnerka.

Prvá správa po období nulového kontaktu nesmie byť nič kontroverzné. Na druhú stranu by to však nemalo byť nič nudné. Jednoducho to musí byť správa, ktorá neprekročí hranice, no nebude na ňu možné neodpovedať.

Napríklad:

Všimni si, že celá konverzácia je priateľská. Prvá správa si navyše doslova pýta reakciu. Každopádne, zámienku si vymysli vlastnú, nie som si istý tým, či nápad s mačkou je ten najlepší.

Zvýraznenie tvojich silných stránok

Ako zvýrazniť svoje silné stránky a zároveň zvýrazniť slabé stránky jeho novej priateľky?

Výborná otázka.

Samozrejme že nemôžeš prísť a povedať mu: „Ja som super a ona nie, zobuď sa do riti!“

Musíme byť nenápadnejší.

Spomeň si na to, aký bol váš vzťah. Vezmi si papier a pero. A teraz si napíš tie najkrajšie veci na vašom vzťahu + tie najhoršie. Tým najhorším sa budeš musieť v konverzácií jednoducho vyhnúť, ako by neexistovali. Keď máš teda zoznam najlepších spomienok, potrebuješ ich dostať do konverzácie. Navyše to musíš urobiť veľmi opatrne, pretože ťa tvoj ex ľahko prekukne.

Povedzme, že som mal ja na svojej ex rád, že akokoľvek mi bolo, keď som bol s ňou, cítil som sa dobre.

Pravdepodobne by som jej napísal toto:

Prvá veta je nevinné otvorenie konverzácie. Druhá veta je snaha zvýrazniť časť vášho vzťahu, na ktorú sa vám obom viažu pozitívne spomienky.

A tá posledná veta? Tá je najsilnejšia. Nielenže vykreslí váš aj súčasný „vzťah“ v pozitívnom svetle, navyše aj veľmi jemne naznačíš niečo, čo sa možno obaja bojíte priznať – že jeden na druhého stále myslíte.

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…