Ako sa ozvať bývalému partnerovi po rozchode

od | feb 6, 2018 | Ako získať späť expartnera | 4 komentáre

Od svojich klientiek dookola počúvam rovnaké slová:

„Nenávidím pravidlo nulového kontaktu, je to také ťažké.“

„Nemyslím si, že dokážem nulový kontakt vydržať.“

„Nemôžeme nulový kontakt skrátiť?“

„Čo ak na mňa počas nulového kontaktu zabudne?“

Toto sú najčastejšie obavy žien, ktoré vyhľadali moju pomoc a ktoré si museli prejsť obdobím nulového kontaktu. Našťastie som super chlapík, ktorý je navyše ešte aj empatický, a tak tieto pocity úplne chápem.

Dokonca som pripravený aj na to, že drvivá väčšina žien po prvých dňoch, kedy odhodlane svojmu ex nepíšu, okolo neho zrazu začnú krúžiť a začnú zvažovať, či je nulový kontakt naozaj dobrý nápad a či by mu predsa len nemali radšej napísať.

Na to ti poviem len jediné: Nie, nemala by si mu napísať. Upokoj sa a nič nepíš.

Premýšľaj nad tým ako nad behom. Pravidelne behávaš, pretože ti záleží na tom, aby si bola zdravá a vyzerala dobre. No sú dni, kedy si jednoducho povieš:

„Sakra, som fakt unavená, vôbec sa na ten beh necítim.“

No druhý hlas oponuje:

„Ak chceš byť skutočne nedosiahnuteľnou ženou, musíš sa starať o svoje zdravie.“

Zdravie, bohatstvo, vzťahy, pamätáš?

Tak si teda na seba lenivo natiahneš legíny a tenisky, zabuchneš dvere a vyjdeš pred dom. Natiahneš sa a pomaly sa rozbehneš. Tvoje telo sa zrazu zahreje a ani nevieš ako a bežíš svoj osobný rekord! Zrazu máš pocit, že si na vrchole sveta.

Nulový kontakt funguje presne rovnako. V určitom momente sa začneš cítiť hrozne silná, mocná, krásna a neporaziteľná. Zrazu si úplne niekým iným – si lepšou ženou.

Samozrejme, nemôžeš bežať naveky. V určitom momente potrebuješ povedať dosť, dať si horúcu sprchu a zabaliť sa do deky.

Tak ako nemôžeš byť bez kontaktu so svojím ex navždy, ibaže by si si to s ním rozmyslela. Pravidlo nulového kontaktu hovorí o 21 až 45 dňoch, preto jedného dňa skončí. A vtedy príde ešte len skutočná panika. Vtedy príde ďalšia otázka:

„Martin, pomôž mi!!! Čo mu mám teraz napísať??“

Tu je veta, ktorú mu nepíš:

 

Tak čo teda robiť?

Poviem ti to, ale než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť bývalého partnera krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

Ako sa ozvať bývalému partnerovi po rozchode?

A presne tomu sa budem v tomto článku venovať. Jednej jedinej správe venujem skutočne celý článok u a dokonca si túto jednu správu rozdelíme do štyroch fáz. Ale neboj sa, nebude to komplikované.

Tu sú spomenuté 4 kroky:

 • Plán
 • Nastavenie očakávaní
 • Odoslanie správy
 • Relax

Poďme rovno na to.

Plán

Hovorí sa, že ak zlyháš v plánovaní, plánuješ zlyhanie. Počula si už o tejto fráze niekedy?

Ženy sa ma často pýtajú, čo majú teda svojmu ex po nulovom kontakte napísať. Je v tom ale jeden háčik. Ja tvojho ex nepoznám, to ty. Čo je to za muža? Aký je? Čo ho zaujíma? To všetko sú veci, ktoré by si mala vedieť predovšetkým ty.

Bola si s ním vo vzťahu a mala by si to využiť. Napokon, to je tvoja hlavná výhoda proti všetkým ostatným ženám, ktorá sa o tvojho ex v tejto chvíli možno zaujímajú tiež.

Keď už sme pritom, ak tvoj ex medzitým spoznal inú ženu, nenechaj sa tým rozrušiť. Je to zbytočné, zbytočne by si sa bála a to je niečo, čo nedosiahnuteľné ženy nerobia. Pretože nedosiahnuteľné ženy sú:

 • Sebavedomé
 • Vyrovnané
 • Ženy s vysokou hodnotou

Ak čítaš môj blog alebo si si už zakúpila môj prémiový kurz, tak určite vieš, že nulový kontakt je aj o tom, že zo seba spravíš čo najlepšiu ženu. Ak by si ho však kontaktovala s tým, že sa hneváš alebo si neistá, nebudeš pôsobiť ako žena s vysokou hodnotou.

Preto by si mala využiť obdobie nulového kontaktu a v ňom obdobie, kedy si skutočne v pohode, pokojná a sebavedomá. Tento čas využijeme na to, aby sme si naplánovali perfektnú prvú správu.

Premýšľaj nad vecami, ktoré mal tvoj ex rád a napíš si zoznam. Ale pozor, veľa žien tu robí chybu, že píšu veci, o ktorých si myslia, že ich ex zaujímajú, no v skutočnosti zaujímajú len ich.

Takže čo ho zaujíma? Môže to byť čokoľvek, autá, šport, knihy, umenie, hudba. Povedzme, že tvoj ex má rád hudbu. Možno dokonca hrá v malej kapele. Rozoberme si to ďalej.

 • Aký žáner má najradšej?
 • Aká je jeho obľúbená skupina?
 • Čo viem o jeho obľúbenej kapele ja?
 • Chodieva aj na koncerty?
 • Sú v blízkej budúcnosti v okolí nejaké zaujímavé koncerty, ktoré by sa mu mohli páčiť?
 • Čo sa ho ohľadne hudby môžem spýtať, aby som ho zaujala a určite mi odpísal?

 

Príklad č. 1

 

Nie, toto nie je tá zaujímavá správa, na ktorú sme sa pripravovali.

Príklad č. 2

Príklad č. 3

Druhý a tretí príklad sú na tom omnoho lepšie. Ono už tá prvá veta úplne stačí a mnoho mojich klientiek s ňou malo veľký úspech, v tom prípade si ale veľmi dobre treba premyslieť aj nasledujúcu správu.

Ak chceš vyskúšať niečo z iného súdka, nezabúdaj na mužské ego a potrebu hrať sa na superhrdinu. Môžeš sa teda zahrať na dámu v núdzi.

 • Muži chcú riešiť problémy
 • Muži chcú pomáhať
 • Muži sa chcú cítiť dôležito

Skús to.

Navyše je to spôsob, ako ho osloviť veľmi nenásilne a pokojne. Ukážeš mu tým, že sa chceš učiť nové veci a že si už iná žena. Ak si počúvala moje rady, počas nulového kontaktu si na sebe tvrdo pracovala. Nie je však naším cieľom naňho po 21 až 45 dňoch vybaliť to, že máš krajšie telo.

Predstav si niekoho, kto by za tebou prišiel a povedal by ti, že má na účte milión eur. Verila by si mu? Asi nie. Chcela by si dôkaz. A takisto to platí o tvojom ex. Nehovor mu to. Ukáž mu to.

Nastavenie očakávaní

Myslím si, že toto je veľmi dôležitý aspekt celého procesu, o ktorom by som ti rád niečo povedal.

Spýtaj sa sama seba: Čo čakáš od svojho ex po období nulového kontaktu?

Vždy, keď si pomyslíš niečo ako:

„Ale takto sme zvykli fungovať.“

Alebo…

„Zvykol mi odpisovať hneď.“

…tak máš očakávanie nastavené nesprávne. Je jedno, čo bolo dôvodom rozchodu. Je to tvoj už len tvoj ex a už nie si jeho prioritou, pokiaľ ide o odpisovanie na správy. Obzvlášť, ak bol váš rozchod škaredý.

Pozri, ja rozumiem, že je pre teba ťažké napísať svojmu ex a nedostať odpoveď. No presne toto je vec, na ktorej potrebuješ pracovať. Potrebuješ pochopiť, že nad ním nemáš absolútne žiadnu kontrolu. Si nedosiahnuteľná žena a máš lepšie veci na práci, než premýšľanie nad tým, prečo ti ešte neodpísal.

Odoslanie správy

Stalo sa ti už niekedy, že si niečo písala naozaj narýchlo, aby si zistila, že si niečo dôležité vynechala?

Pravdepodobne áno. Ako to dopadlo? Bol z toho problém? Dopadlo to ideálne?

Prvá správa tvojmu ex by mala byť pripravená skutočne precízne. To znamená, že si:

 • Pripravíme návrh
 • Upravíme návrh
 • Skontrolujeme návrh
 • Odošleme správu

Prvý návrh prirodzene nie je správa, ktorú aj odošleme. Použime príklad s gitarou a pozrime sa na to, ako by taký prvotný návrh mohol vyzerať.

 

Uf. Je to prvý návrh, ktorý by si určite nemala odoslať. Prečo?

 • Je zbytočne dlhý
 • Sú v ňom až tri otázky
 • Vidno, že sa snažíš až príliš

Tento návrh má 69 slov. Možno si myslíš, že takto ste predsa zvykli komunikovať. Alebo že si jednoducho jeho ex a čokoľvek mu napíšeš, nemôže mu to byť jedno.

Prvý návrh bol plný otázok a bol zbytočne dlhý. Obsahoval hneď niekoľko zbytočných otázok, ktoré tam nemuseli byť.

 

Zbytočné, nie? Čo si podľa teba pomyslí? Že o čo ti vlastne ide. A že riešiš hlúposti. Viem, že to znie hnusne, no potrebujeme sa na veci pozerať realisticky.

Takže sa spýtaj samej seba:

Ako na neho bude správa pôsobiť? Ako by pôsobila takáto správa na mňa, keby som ju dostala od niekoho, kto mi nie je sympatický?

Nechcem povedať, že sa svojmu ex už nepáčiš a si mu ľahostajná, no je lepšie premýšľať takto, aby si sa pozerala na svoju správu skutočne kriticky. No a táto správa je prešpikovaná zbytočnosťami.

Takáto správa by mi povedala, že sa jednoducho snažíš nadviazať kontakt a nepotrebuješ moju pomoc. Chceme ho opäť zaujať, nie ho vystrašiť!

Ok, takže si pripravila perfektnú správu. Si pripravená ju odoslať. Čo urobíš? No ODOŠLEŠ JU!

To je celé. Stlačíš tlačidlo. Necháš to odoslať. A nadýchneš sa.

Relax

Ak si správu odoslala, odlož telefón a choď robiť niečo iné.

Choď s kamarátkou na kávu.

Choď behať.

Prečítaj si knihu.

Daj si nejaký dobrý drink.

Urobila si už toho dosť, snažila si sa a konečne si zaslúžiš trocha oddychu.

 

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…