Ako ho získať späť, ak si sa s ním rozišla ty

od | jún 1, 2018 | Ako získať späť expartnera | 0 komentárov

Existujú tri bežné typy rozchodov – keď sa s mužom rozíde žena, keď sa so ženou rozíde muž a keď sa na rozchode obaja vzájomne dohodnú. Tento článok sa bude venovať výhradne prvému typu – predpokladu, že si sa s ním rozišla ty, no z nejakého dôvodu si to v tej chvíli nemyslela vážne, resp. si si to rozmyslela. Ak si teda v takejto situácii, tento článok je ako ušitý priamo pre teba.

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť bývalého partnera krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku (hoci obsahuje 6342 slov) je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

Prečo sa ženy rozchádzajú

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa žena môže rozhodnúť, že sa so svojim mužom chce rozísť. Považujem za dôležité tieto dôvody pochopiť, pretože ti pomôžu zistiť, či sa vôbec oplatí chcieť sa k svojmu ex vrátiť. Tiež chcem, aby si pochopila, že tieto informácie nepíšem preto, aby som zarobil, ale preto, že ti chcem reálne pomôcť. A presne preto ti nebudem klamať a hovoriť ti, že to má zmysel a mala by si si kúpiť môj prémiový kurz, vďaka ktorému ho získaš späť. Ak to nestojí za to, budem k tebe úprimný, hoci to pre teba možno bude bolestivé.

Niekedy moja pomoc tebe skutočne spočíva len v tom, aby som ti povedal nepríjemnú pravdu.

Takže poďme sa pozrieť na tie dôvody, prečo sa ženy rozchádzajú. Dal som dokopy krátky zoznam dôvodov, ktoré s mojich skúseností považujem za najzvyčajnejšie. Každý jeden dôvod si potom rozoberieme. Aké sú tie dôvody?

  • Verila si, že iná ryba v oceáne je chutnejšia (rozišla si sa s ním kvôli inému mužovi).
  • Bála si sa nevery (hoci ti neverný nebol).
  • Podviedol ťa.
  • Prestal byť pre teba zaujímavý a príťažlivý.
  • Strašne ste sa pohádali, čo viedlo k rozchodu.

Páčil sa ti iný muž

V istom momente vášho vzťahu si stretla muža, ktorý ti imponoval. Mala si pocit, že by ti s ním bolo lepšie. Po rozchode sa však tvoj nový objav ukázal ako arogantný sukničkár a ty si si uvedomila, že ti s tvojim ex vlastne vôbec nebolo zle a že ti chýba.

Ak je toto tvoj prípad, nemusíš sa hanbiť, je to pomerne časté a typické. Verím, že sú ľudia, ktorí ťa majú za niekoho veľmi zlého (nechcem tu rozpisovať konkrétne prívlastky), no ja osobne si myslím, že by si vôbec nemala mať výčitky.

Osobne verím, že každý si zaslúži ten najlepší vzťah a nie je nič zlé na tom, keď si niekde videla lepšiu možnosť. Ukázalo sa to ako omyl, no kto neskúsi, nezistí.

Ak si si myslela, že ti bude s niekým iným lepšie preto, že sa tvoj ex k tebe správal nepatrične (psychické týranie, fyzické týranie), prosím, nevracaj sa k nemu. Ak však bol na teba dobrý a ty si len zažila krátke pobláznenie, kľudne sa k nemu skús vrátiť. Osobne si myslím, že sa cez tento dôvod dá preniesť a máš celkom dobré šance, že ti dá druhú šancu. Nečakaj ale, že to bude jednoduché.

Neverila si mu

Pozri, môžem ti tu masírovať tvoje ego, ale tým by som ti nepomohol. V tomto prípade si to poriadne pokašľala. Byť obvinený z niečoho, čo sa nestalo, to nie je pre nikoho príjemné, obzvlášť nie pre človeka, ktorý za tebou celý čas stál.

Potrebuješ zapracovať na svojej žiarlivosti. Nechcem tým povedať, že žiarlivosť je problém, je to prirodzená vec a v zdravom vzťahu by ju mal v určitom množstve pociťovať každý, no ak tvoja žiarlivosť viedla k rozchodu bez toho, aby urobil niečo zlé, potrebuješ to pre svoje dobro zmeniť.

Podviedol ťa

Budem úprimný. Mnoho „expertov“ od mojej konkurencie tvrdí, že neveru treba odpustiť. Aj keď môžem čiastočne súhlasiť, vadia mi experti, ktorí úplne pominú fakt, že ťažko budeš s takouto osobou ešte niekedy šťastná a chce to veľkú mentálnu silu.

Nemám rád neveru, vlastne ju nenávidím, no ak chceš predsa svojho ex späť, zváž, či to bol jednorazový incident alebo sa to dialo pravidelne. Podvádzal aj svoje bývalé priateľky? V tom prípade daj od neho radšej ruky preč, lebo sa nikdy nezmení.

Prestal byť pre teba príťažlivý

Bola si s niekým tak dlho, až všetko, čo robí, ti lezie na nervy. Jeho obliekanie, jeho vyjadrovanie, lebo zívanie, jednoducho všetko. Príťažlivosť opadla a ty by si ho najradšej prebodla. No po rozchode si si uvedomila, že to vlastne tak zlé nebolo a že to bol najlepší priateľ, akého si kedy mala. Nuž, čaká ťa trocha práce, no určite je to niečo, z čoho sa dá dostať a čo vieš zachrániť.

Obrovská hádka

Ak chodíš na moju stránku pravidelne, možno si si všimla tento článok.Venuje sa legitímnym dôvodom, prečo chcieť svojho ex získať späť. V článku uvádzam, že ak váš vzťah skončil impulzívne a na základe jednej zlej hádky, bolo by nesprávne váš vzťah zavrhnúť a dávam ti zelenú, ak chceš svojho ex späť.

Jasne, hádky nie sú príjemné. No dejú sa a preto by bola škoda, keby všetko skončilo na základe jedného zlého momentu.

Je správne, že ho chceš späť?

Takže sme sa povenovali najčastejším dôvodom rozchodov, je čas sa povenovať tvojej duši a zvážiť, či je správne sa o neho začať snažiť. Ak si si ešte nevšimla, určite neodporúčam každej návštevníčke tejto stránky, aby sa o svojho ex snažila. Z môjho pohľadu je celý život o šťastí a niekedy je návrat k tvojmu ex o krátkodobom pocite šťastia, ktorý by však viedol k nešťastnej budúcnosti.

Takže tvojou ďalšou úlohou je vziať kus papiera a detailne napísať, prečo chceš svojho ex späť.

Je to dôležité hneď z niekoľkých dôvodov. Za prvé, dovolí ti to byť objektívnejšia. Viem to z vlastnej skúsenosti, keď som toto cvičenie pred pár rokmi aplikoval na seba. Napísal som to, odišiel som von a keď som sa vrátil, prečítal si to znova. Moja prvá myšlienka vtedy bola, že som asi magor a čo som si vôbec myslel, keď som to písal.

Tiež ti to pomôže zistiť, či je tvoja túžba získať späť svojho ex len krátkodobá, alebo je to skutočne hlboká túžba. Ešte raz ti odporúčam článok Legitímne dôvody, prečo chcieť svojho ex získať späť, kde je všetko zhrnuté.

Ako získať svojho ex späť

Pred časom som dostal nápad. Každý deň som totiž dostával množsrvo mailov od žien, ktoré chceli, aby som im pomohol získať ich ex späť. Hoci som to robil rád, bavilo ma to a tešilo, je to tak komplikovaná záležitosť, že to nebolo možné stručne rozpísať v jednej správe. Preto som sa rozhodol, že pripravím kurz, ako krok za krokom získať svojho ex späť. Trvalo mi to dva mesiace, no som na to veľmi pyšný, pretože som pomohol mnohým ženám na celom Slovensku získať ich bývalých partnerov späť.

Ak ťa to zaujíma, kurz nájdeš na odkaze nižšie:

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…