Ako ho získať späť, ak sa s tebou rozišiel

od | sep 12, 2017 | Ako získať späť expartnera | 1 komentár

Nemusíme si klamať, ak sa s tebou niekto rozíde, zvykne to dosť bolieť. Niekedy to je ľahšie o to, že tak nejak vopred už cítiš, že to jednoducho čoskoro príde, no ak príde rozchod ako blesk z jasného neba, tak je to poriadne nanič. To ale neznamená, že sa teraz svet zrúti, stále máš šancu veci zachrániť.

Celá táto stránka je práve o tom, ako získať bývalého partnera späť, ak sa s tebou rozišiel. A nie, nebudem ťa kŕmiť klamstvami o tom, ako ti garantujem, že všetko napísané funguje a ako nemá šancu ti povedať nie. Všetko, čo ti môžem sľúbiť, je len to, že ak urobíš všetko tak, ako ti radím, rapídne zvýšiš svoje šance, že ho znova získaš.

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť Vášho ex krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

No naozaj by si ho mala chcieť späť?

Ak chceš, aby to znova fungovalo, mala by si sa najskôr zamyslieť, či ho naozaj chceš z dobrého dôvodu. Mnoho mojich klientiek chce získať svojho ex späť, no keď sa spýtam prečo, odpovedia mi:

  • Pretože mi chýba
  • Pretože bol najlepší muž, s akým som kedy chodila
  • Pretože nechcem byť sama

Poviem to otvorene, toto nie sú dosť dobré dôvody. A ak sú tvoje dôvody takéto, neskončí to dobre. Nevravím, že ho nezískaš späť. Vravím len, že v tvojom záujme by nemalo byť len to, aby si ho získala späť, ale aby si vybudovala pevný a dlhodobý vzťah. Ak sú však tvoje dôvody takéto plytké, nestane sa to.

Prečo sa s tebou rozišiel?

Ak si si to doteraz nevšimla, pokiaľ ide o vzťahy, sú muži riadne komplikované stvorenia. A teda áno, existujú stovky dôvodov, prečo sa s tebou mohol rozísť. Ale to teraz nie je dôležité.

Prínosnejšie bude, ak si teraz vezmeme najčastejšie dôvody, prečo sa muži rozchádzajú so ženami a povieme si, čo naozaj znamenajú. Poviem ti to ale vopred, niektoré veci nebude príjemné počuť, no to neznamená, že je všetko stratené.

Aké sú teda najčastejšie dôvody, prečo sa muži rozvádzajú so svojimi partnerkami?

  • Výhovorky typu „nie je to tebou, je to mnou“
  • Pocit nedocenenia
  • „Nechcem o tom hovoriť“
  • Nevera

„Nie je to tebou, je to mnou“

Najstaršia výhovorka v dejinách ľudstva. Ak sa s tebou rozišiel a povedal ti toto, potrebuješ vedieť dve veci. Prvá je, že ti klamal a nepovedal ti pravý dôvod rozchodu. Druhá je, že kvôli tomu nepoznáš pravý dôvod a si uväznená v akomsi limbe, kedy máš milión otázok, ktoré ti nemá kto zodpovedať.

Aké teda mohli byť reálne dôvody?

  • Možno si mu neprišla fyzicky či emocionálne atraktívna, no nechcem ti ublížiť slovami
  • Možno si ho omrzela, je mnoho mužov, ktorých ženy po pár mesiacoch jednoducho začnú nudiť a hľadajú potešenie inde
  • Jeho emocionálne a sexuálne potreby neboli naplnené

Ak máš teraz pocit, že si stratená, tak nezúfaj. Vezmi si čistý papier a napíš si naň všetky potenciálne dôvody, prečo sa s tebou mohol rozísť. A dobrá správa? Ak ti nepovedal pravý dôvod, zrejme to bolo preto, že ti nechcel ublížiť. To stále znamená, že mu na tvojich pocitoch záleží.

Nedocenila si ho

Toto je v skutočnosti legitímny dôvod. Ide o to, že ak si ho neustále kritizovala a snažila si sa ho ovládať, v jednom momente to jednoducho nevydržal a ukončil to. Nikto nemá rád neustálu kritiku a nič nevie muža viac odradiť, ako žena, ktorá mu neustále hovorí, čo všetko robí zle. Muži potrebujú obdiv a ocenenie. Vždy, keď ho kritižuješ, ubližuješ jeho mužskému sebavedomiu a znižuješ si v jeho očiach hodnotu. Dobrá správa je, že to môžeš zmeniť. Daj si čas a začni pracovať na tom, aby si lepšia kontrolovala to, čo hovoríš.

„Nechcem o tom hovoriť“ alebo ignorácia

Toto je najkomplikovanejší dôvod zo všetkých. Jediné, čo mi napadá, je to, že tvoj ex je naozaj tak veľmi naštvaný, že s tebou odmieta vôbec hovoriť. A ak s tebou tvoj ex nekomunikuje, bude to pre teba poriadne náročné.

Podviedla si ho

Na mojej stránke je nevera veľmi často rozoberaná, najmä preto, že sa ma ženy často pýtajú, čo majú robiť, keď ich priateľ podviedol. V tomto prípade obrátime mincu a pozrieme sa na to, čo robiť, ak si ho podviedla ty a rozišiel sa s tebou preto.

Nebude to ľahké, no poviem to asi takto. Ženy podvádzajú z emocionálnych dôvodov. Možno ťa tvoj vzťah neuspokojoval, možno ti nedával dosť pozornosti. Tak či onak, dôkladne zváž, či naozaj chceš byť s niekým, kto ťa tak zanedbával, že to muselo z tvojej strany zájsť až k nevere.

Je tu ale ešte jedna kategória žien. To sú tie, ktoré sa cítia byť nešťastné a tak si nájdu nového priateľa. Potom však zistia, že ten prvý bol v skutočnosti hotové zlato a túžia ho získať späť. Dá sa to, ale nebude to ľahké. Ublížila si mu a budeš musieť veľmi tvrdo pracovať na tom, aby si si u neho znova dokázala vybudovať dôveru.

Ako ho teda získať späť?

Táto téma je tak neuveriteľne komplexná a komplikovaná, že málokto si ju trúfol rozobrať dopodrobna. Našťastie pre teba som jeden z tých mála. Nebudem to tu však teraz rozpisovať, už som raz napísal jeden mega článok, kde som išiel naozaj do detailov. Trúfam si povedať, že je to najlepší článok na túto tému, aký na internete nájdeš. Ak si teda zvedavá, ako svojho ex získať späť, navštív prosím túto stránku: Kompletný návod, ako získať bývalého partnera späť

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…