Ako docieliť, aby sa do teba ex znovu zamiloval

od | júl 1, 2017 | Ako získať späť expartnera | 1 komentár

Ako docieliť, aby k tebe znovu cítil lásku?

Je to vôbec možné?

Možno si sa to sama seba už spýtala. A ja ti na tieto dve otázky odpoviem.

Nepekná pravda, ktorú ti nikto iný nepovie

Na svete nie je veľa vecí, nad ktorými máš úplnú kontrolu. Možno sledovanie telky, kde máš plnú moc nad tým, aký kanál sleduješ. Alebo surfovanie na internete, kde máš plnú kontrolu nad tým, aké webové stránky navštevuješ.

Potom sú tu tie veci, nad ktorými nemáš kontrolu vôbec.

A jedna z nich je práve to, čo k tebe tvoj bývalý priateľ cíti. To je proste fakt. Než ale zavrieš tento článok a pôjdeš sa vyplakať, môžem ti povedať jednu vec – existujú stratégie, ktoré výrazne zvýšia šance, že sa do teba zamiluje. Nezaručím ti to, nezaručí ti to nikto iný, no aplikovaním vecí, ktoré rozoberiem v tomto článku, je viac ako možné, že sa to stane.

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť Vášho ex krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

Na úvod ti dám domácu úlohu

Vezmi si pero a čistý papier. Napíš si naň tieto otázky:

 • Kedy očakávam, že sa to stane?
 • Prečo sa so mnou rozišiel?
 • Čo môžem spraviť preto, aby som zo seba spravila lepšiu ženu?
 • Môžem byť ženou, ktorá bude pre neho „nedosiahnuteľná“?
 • Som schopná počúvať rady a riadiť sa nimi?

Je to dôležité, odpovedz si najúprimnejšie, ako dokážeš. Je to zároveň akýsi moment pravdy, pretože ak len na jednu otázku odpovieš nesprávne, myslím si, že sa ti nepodarí získať jeho náklonnosť späť.

Aké sú teda správne odpovede?

Kedy očakávam, že sa to stane?

Túto otázku úprimne nemám rád. Nie kvôli samotnej otázke, ale kvôli netrpezlivým ženám.

Chápem, veľmi po ňom túžiš. No každú chvíľu dostávam správy od sklamaných žien, prečo ich ex nemiluje, keď spravili všetko tak, ako som povedal?

A potom zistím, že prešlo asi sedem dní od rozchodu.

Budeš musieť byť trpezlivá, získať svojho ex späť je dlhodobý proces. Môže trvať dokonca aj roky, zvyčajne však 1 až 2 mesiace.

Prečo sa so mnou rozišiel?

Prečo je to dôležité? Pretože si vďaka tomu môžeš uvedomiť, aké správanie ho vytáčalo, aby si sa mu mohla vyhnúť. Tieto znalosti potom využijeme a zbavíme sa chýb, aby teoreticky vznikol nový, oveľa stabilnejší vzťah.

Čo môžem spraviť preto, aby som zo seba spravila lepšiu ženu?

Nechaj ma hádať. Za všetko mohol on. Ty si bola vo vzťahu tá perfektná.

V niektorých prípadoch je to pravda, no v drvivej väčšine prípadov sú vinní obaja. Priznaj si, že robíš chyby. Tak ako on. Priznaj si, že možno vidíš svet inak ako on. Priznaj si to a sľúb si, že už to nezopakuješ.

Môžem byť ženou, ktorá bude pre neho „nedosiahnuteľná“?

Možno si zmätená. Čo vlastne znamená byť nedosiahnuteľnou a prečo sa o to snažiť, keď po ňom túžim?

Ver mi, na konci článku ti to všetko bude dávať perfektný zmysel. Nedosiahnuteľná žena neexistuje. Je to len myšlienka, s ktorou budeme pracovať.

Otázka je, čo si schopná obetovať preto, aby si sa takouto ženou stala.

Som schopná počúvať rady a riadiť sa nimi?

Ako všetko na svete, aj v prípade snahy získať ex späť sú dobré a zlé spôsoby. A dôvod, prečo väčšina žien zlyhá je ten, že to skúšajú tými zlými. Chcú výsledky príliš rýchlo a nechajú sa ovládnuť emóciami.

Správna komunikácia vyžaduje veľa disciplíny. Výsledky neprídu za jednu noc a čím skôr to prijmeš, tým to bude pre teba jednoduchšie.

Čo je nedosiahnuteľná žena?

Než sa dostanem ku konkrétnym stratégiam, vysvetlím ti koncept nedosiahnuteľnej ženy.

Stať sa nedosiahnuteľnou je tvojím cieľom. Ak sa ti to podarí, nielenže sa do teba tvoj ex zamiluje, ale mužom sa z teba budú podlamovať kolená. Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? No, ono to nie je tak úplne pravda.

Pravdou totiž je, že dosiahnuť tento level je skoro nemožné a dokáže to len veľmi málo žien. Ak vôbec.

Prečo to nedokáže každá žena?

Som si istý, že to, čo teraz napíšem, sa nebude väčšine z vás páčiť. Chcem byť len úprimný. Ak to nepríjmeš, tak ma to mrzí.

Muži sú krutí. Aj ženy sú kruté.

Ženy sú kruté, čo sa týka slov.

Muži sú krutí, čo sa týka ich myšlienok.

To znamená, že muži si o tebe budú myslieť veľmi zvláštne veci, no nikdy ti ich nepovedia. Z rôznych dôvodov. Nechcú ti ublížiť, možno im ani nestojíš za to, aby s tebou strácali čas. Možno sú si sami sebou neistí a prenášajú to na teba.

Chcem, aby si tento fakt prijala. Muži majú kruté myšlienky, ktoré nikdy nevyjadria. Prakticky všetci.

Poviem ti o hrozných veciach, ktoré som si v minulosti myslel o niektorých ženách, no nikdy som ich nepovedal. Nebude to pekné čítanie.

Ale ako to súvisí s nedosiahnuteľnou ženou? Tak, že o takejto žene my muži kruté myšlienky nemáme. Miesto nich máme fantázie a podlomené kolená. K tomu sa dostanem neskôr.

Teraz tie kruté myšlienky.

Tá je teda tučná…

Trúfam si povedať, že som celkom fešák. Nie som najkrajší muž sveta, no starám sa o seba a vyzerám dobre. A preto som vždy mal nejaké očakávania aj od ženy. Možno si hovoríš, že som plytký, no takto nejako mužský mozog funguje. A ak o mňa nejaká žena prejavila záujem, dokázal som sa do 5 sekúnd rozhodnúť, či mám záujem aj ja.

Veľkú rolu v tom hral vzhľad. Vrátane telesnej hmotnosti. Nechcem byť naozaj krutý, chcem byť len úprimný. Povedať to tak, ako to je. Nikdy by som nerandil so ženou, ktorá by mala nadváhu. A to z takýchto dievčat nikdy neurobí nedosiahnuteľné ženy. Nevyzerajú tak, ako by mali.

A ďalšou pravdou je, že ak máš nadváhu, nie je to vec, nad ktorou by si nemala kontrolu. Dá sa s tým niečo spraviť!

Tá je teda škaredá…

Sám cítim bolesť, keď toto píšem. Mal som 13 rokov a páčilo sa mi jedno dievča. Problém je, že keď máš 13 rokov, nevieš o láske práve veľa a nevieš úplne, čo máš robiť.

Našťastie sa ukázalo, že sa aj ja páčim jej. Až do jedného momentu. Sedela na obede s kamarátkou. Tá zrazu vstala a na celú jedáleň zakričala: „Tebe sa páči Martin? Veď je škaredý!

Viem teda, aké to je. Áno, mal som 13 rokov, no to na veci až tak veľa nemení.

Takisto som si ale aj ja o mnohých dievčatách myslel, že sú škaredé. Smutná pravda je, že s tým veľa neurobíš. Je to kruté, je to ťažké, no je to tak. Našťastie prvý dojem nie je všetko.

Mám veľmi rád vetu: „Vzhľad ťa dostane cez dvere, no osobnosť ťa udrží v dome.

Nebudem ti klamať, nedosiahnuteľná žena je fyzicky krásna. No fyzicky krásnych žien, ktoré ma odradili hneď ako otvorili ústa, takých som stretol už desiatky. Vzhľad znamená najviac len na začiatku, potom jeho dôležitosť klesá.

Sen o nedosiahnuteľnej žene

Ako sa stať nedosiahnuteľnou ženou? Ako som povedal, je to cieľ, ktorý by mala mať v živote každá žena. Pre mňa je to, nesmej sa mi, Táňa Pauhofová. Vždy, keď ju vidím hrať, som úplne unesený a nedokážem sa sústrediť na nič iné.

Nikdy som s ňou neprehodil ani slovo, no napriek tomu ma nesmierne priťahuje. Jednoducho som to tak cítil. A čo sa deje vždy, keď ju zbadám?

Začnem snívať.

Aké by to bolo vziať ju na rande.

Predstav si teraz takýto sen, ale si v ňom ty so svojím ex.

Ale ako, veď ste už spolu predsa randili..

Ďalšou smutnou pravdou je, že svet snov je krajší ako realita. To znamená, že moja predstava rande s Táňou Pauhofovou je pravdepodobne podstatne krajšia, než aké by to bolo naozaj.

Zavri teraz oči a predstav si váš vzťah. Mal svoje dobré aj zlé stránky. Realita je proste taká. Teraz tie zlé zahoď a sústreď sa na všetko to dobré a pekné. Tak vyzerá váš vzťah v tom najkrajšom sne.

Tieto dobré veci teraz potrebuješ vytvoriť nanovo. Ukázať mu z vášho vzťahu len to najlepšie, tie momenty, ktoré tvorili lásku. A o tom je celý tento článok. O tom je celý proces toho, aby sa do teba znova zamiloval.

Ako využiť tieto momenty vo svoj prospech?

Existuje hneď niekoľko spôsobov. Ja sa budem sústrediť na správy. A začnem svojou teóriou o kontrole konverzácie.

Ako kontrolovať konverzáciu?

Muži milujú súťaže. Preto tak radi sledujú šport, hrajú videohry a snažia sa zarobiť čo najviac peňazí. Nebudem tu rozoberať, či je to tak dobre alebo nie, pracujme proste s faktom, že muži sú extrémne súťaživí. A táto ich vlastnosť sa prenáša aj do vzťahov.

To znamená, že ak by si bola nedosiahnuteľnou ženou a vošla by si do miestnosti, kde som ja a desiatky iných mužov, pravdepodobne by sme o teba išli potrhať. A práve fakt, že všetci muži by bojovali len o teba, by ešte zvyšoval tvoju cenu. Si jednoducho výzvou.

Ako to súvisí s tvojim ex? On už nejakú tú „hru“ o teba raz vyhral. Potrebujeme teda zmeniť pravidlá, pôjdeme na to trošku inak. Potrebuješ prebrať úplnú kontrolu nad konverzáciou a nedať mu to, čo si myslí, že mu patrí.

To znamená, že:

 • Budeš ukončovať konverzácie prvá
 • Budeš ich ukončovať v správnom momente
 • Ukážeš mu zo seba to najlepšie v správnom momente
 • Preberieš kontrolu a necháš ho, aby sa snažil

Znie to zložito? V skutočnosti trochu aj je. Mnohé ženy zlyhajú práve na týchto bodoch.

Emocionálne spomienky

Než sa pustíš do boja, chcem, aby si bola pripravená. Bavili sme sa o tom, že potrebuješ vybrať to najlepšie z vášho predošlého vzťahu a využiť to vo svoj prospech. Pôjdeme krok po kroku.

 • Vezmi si papier a napíš si naň všetci pozitívne spomienky, ktoré ti len napadnú. Pochopiteľne to musia byť také, ktoré sa týkajú aj jeho a vie o tom.
 • Mala by si mať na papieri minimálne 20 položiek. Ak ich máš aspoň dvadsať, môžeš prejsť na ďalší krok. Ak nie, posnaž sa ešte, kým ich nebude aspoň toľko.
 • Prečítaj si teraz tento svoj zoznam a vyber tie, ktoré sú pre teba najsilnejšie. Musí to byť taká spomienka, pri ktorej cítiš motýliky v bruchu. Keď si vyberieš 5 takýchto spomienok, môžeš prejsť ku ďalšiemu kroku.
 • Tu sa to začína komplikovať.  Problém je, že tieto spomienky sa páčia tebe. Pozri sa teraz na týchto 5 vybraných spomienok z pohľadu tvojho bývalého a skús zistiť, či ich tak vníma aj on. Skús vybrať dve, ktoré sú podľa teba silné aj pre neho.
 • Tak, máme náboje, stále ale nie je čas na útok. Je čas pripraviť dokonalú prvú správu. Zober si tieto dve vybrané správy a napíš si na papier všetky emócie, ktoré si pri týchto momentoch vybavuješ.

Je to trochu komplikované, preto na to pôjdem cez príklad. Povedzme že moja najobľúbenejšia spomienka je tá, ako sme sedeli u nej doma na gauči a maznali sa.

Áno, toto nie je ideálna spomienka, no viem, že si si to užívala. Byť blízko pri sebe bez toho, aby to prešlo do niečoho sexuálneho.

Takže slová, ktorými by som túto spomienku mohol popísať, sú:

 • šťastie
 • blízkosť
 • vzrušenie
 • bezpečie
 • ochrana
 • snívanie
 • budúcnosť
 • prepojenie
 • sila

Je dôležité si tieto slová napísať, pretože z nich poskladáme prvú správu.

Kľúčom pri tejto správe sú detaily. Zároveň však nesmie byť príliš dlhá. Viem, že si to navzájom trochu odporuje, no dá sa to, ver mi. Chce to len vytiahnuť tie správne slová, čo je dôvod, prečo sme si ich rozpísali vyššie

Takže z mojich slov som vybral štyri.

Sú to:

 • Blízkosť
 • Snívanie
 • Vzrušenie
 • Budúcnosť

Teraz tieto štyri slová spojíme do správy. Cieľom je napísať niečo emotívne tak, aby to nepôsobilo príliš emotívne. Asi si zmätená, preto ti ukážem príklad.

 

Ako zvládnuť osobné stretnutie?

Každý vzťah raz skončí.

Vážne. Každý jeden vzťah na svete raz skončí. Veď sa môžu stať len dve veci.

Buď sa jedna osoba rozíde s tou druhou. Alebo jedna z osôb zomrie.

Preto existuje len jediný vzťah, ktorý ti vydrží celý život. Je to tvoj vzťah teba samej so sebou.

Prečo to hovorím? Robil som si prieskum a zistil, že mnohé snahy pri osobnom stretnutí stroskotali na tom, že sa ženy ako ty necítili dobre vo svojej koži.

Vieš prečo tak často hovorím ženám, aby zapracovali najskôr na sebe, než sa pustia do samotnej snahy získať svojho ex späť? Je to práve preto.

Zažil som desiatky žien, ktoré spravili všetko správne. Pravidlo nulového kontaktu. Perfektné správy, všetko, ako má byť. Potom prišlo osobné stretnutie a všetko sa rozpadlo. Preto sa teraz povenujem tomu, čo je pri osobnom stretnutí kľúčové.

Dôležitosť dotykov

Nemyslím si, že si vieš predstaviť, ako dôležité dotyky sú. Páry sa dotýkajú, bozkávajú, objímajú a jednoducho sú pri sebe nonstop, ak je to možné. Pamätám si na prvé objatie od dievčaťa, ktoré som dostal na strednej. Bol to vážne príjemný šok.

Pokiaľ k niekomu niečo cítime, je prirodzené, že podvedome sa ho túžime dotýkať. A tento fakt využijeme v náš prospech. Potrebujeme začleniť dotyky do vašej konverzácie.

Samozrejme, že na prvom stretnutí nie je vhodné príliš tlačiť na pílu. Pokúsime sa len zasiať semienko. Aby si pri ceste domov povedal: „Už som aj zabudol, aké príjemné to je byť pri nej.“

Aby sa ti to podarilo, potrebuješ spraviť len tri jednoduché veci:

 • Keď sa stretnete, objím ho. Nie dlho, nie vášnivo, proste ho prirodzene na privítanie objím.
 • Počas konverzácie sa ho nenápadne dotkni. Takým spôsobom, ako by to bola len „nehoda“. Ruka k ruke, noha k nohe, rozumieme si.
 • A opäť, na konci rande mu proste venuj nevinné objatie. Snaž sa, aby to bolo čo najväčšmi prirodzené.

Vážnejšie dotyky a bozky

Na druhom rande chcem, aby ste sa držali za ruky. Ako žena to máš však podstatne ťažšie. Musí to totiž urobiť on.

Tvojou úlohou teda je, aby ste sa chytili za ruky a zároveň, aby to vyzeralo ako jeho nápad. Musíš mu teda nenápadne naznačovať a dúfať, že sa chopí iniciatívy. Vždy, keď kráčate vedľa seba, kráčaj vedľa neho tak blízko, ako sa len dá. Aby som bol presný, nech je tvoja ruka tak blízko jeho, ako sa len dá. Nie aby si ho chytila, len aby si bola naozaj blízko. A občas sa nenápadne dotkla. Snáď sa chytí.

A bozk? Kedy má prísť k bozku?

Myslím, že môžem povedať, že ak už sa držíte za ruku, bozk je prirodzene ďalší krok. Ak ťa totiž drží za ruku, znamená to, že má záujem.

Už sa mi stalo, že som pobozkal dievča, ku ktorému som nič necítil, no nikdy som nedržal za ruku dievča, ktoré by mi bolo ľahostajné.

Či môže prísť k bozku máme vyriešené. Otázka je ako. Opäť to totiž musí vyzerať ako jeho nápad.

A opäť to bude ťažké.

Najlepším nenápadným náznakom sú dlhšie objatia. Na rozdiel od objatí na prvom rande bude toto objatie vášnivejšie, dlhšie a akonáhle sa oddelíte, pozrieš sa mu do očí a jemne sa priblížiš. Snáď sa chytí.

Ako využiť friendzone vo svoj prospech?

Táto taktika je trošku kontroverzná a chcem, aby si ju využila len vtedy, keď všetky ostatné metódy zlyhajú. Je to v podstate taká posledná možnosť, keď už naozaj nemáš čo stratiť.

Bude to poriadne ťažké, keďže sama k nemu určite prechovávaš silné city, no treba urobiť, čo je potrebné, ak chceš, aby sa do teba zamiloval.

Tajomstvo sa skrýva v tom, že sa k nemu začneš správať, ako by to bol tvoj homosexuálny kamarát.

Chceš jeho názor

Vopred ťa upozorním, že túto taktiku nemusíš použiť, je agresívna, nepekná a vyžaduje si veľa disciplíny. Na druhú stranu, je extrémne efektívna.

Svojmu ex pošleš túto správu:

 

Keď ti pravdepodobne pozitívne odpovie, spýtaš sa ho na otázku, ktorá sa týka nového muža v tvojom živote. Je tu niekto, kto sa ti páči a ty potrebuješ názor svojho bývalého.

Prečo to robiť?

Pretože začne žiarliť a pokiaľ niekto žiarli, znamená to, že k tebe prechováva city. Za druhé to prebudí jeho súťaživé ja. Nezabúdaj, že muži milujú výzvy. A za tretie, muži chcú vždy to, čo nemôžu mať. A čo naozaj nemôžu mať, keď nie dievča, ktorému sa páči niekto iný?

Pochváliš vaše kamarátstvo

Vieš, čo muži nenávidia? Čo je najhoršia správa, akú môžu od ženy dostať? Niečo ako toto:

 

Ako ďalej?

To ale nie je zďaleka všetko. Muži milujú lov. Nemajú radi, keď sú ženy príliš dostupné. Než mi začneš nahlas rozprávať o svojej „ľahkej“ kamoške, dovoľ mi otázku.

Mala táto tvoja „ľahká“ kamoška niekedy dlhodobý kvalitný vzťah? Alebo stretáva samých „idiotov“, ktorým ide len o jedno?

Muži, ktorí idú po ľahkých ženách, netúžia po skutočnom vzťahu, túžia po jednorazovom sexe. Skutočné vzťahy sa budujú tam, kde je výzva.

Už raz o teba bojoval, preto to môžeš dosiahnuť znova. Dostať ho do „friendzone“ je začiatok, no nestačí to. Chce to niečo extra.

 • Nereaguj na jeho návrhy a snahy dostať sa z friendzone von. Neustále mu pripomínaj, že je len kamarát
 • Začni si všímať iných mužov. Aj keď stále cítiš niečo k svojmu ex, choď na rande. A zariaď, aby sa o tom dozvedel. Ale nenápadne!
 • Ak sa ti to podarilo, začni s ním flirtovať a počkaj na reakciu. Ak s tebou flirtuje, si na dobrej ceste! Doteraz si totiž myslel, že u teba nemá šancu a práve si mu dala nádej
 • Ak sa ti podarí ho nabudiť, znova mu potvrď, že je len kamarát a prestaň s ním flirtovať. Začne byť zo zmiešaných signálov zmätený
 • Opakuj proces stále dookola, až kým po tebe doslova nevyštartuje. Potom už stačí len otvoriť dvere, pretože je celý len tvoj:)

Držím ti palce!

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…