10 znakov, že o teba tvoj bývalý nemá záujem

od | feb 6, 2018 | Ako získať späť expartnera | 33 komentáre

Každá žena po rozchode príde po určitom čase do bodu, kedy premýšľa, či je správne pohnúť sa vpred, alebo sa ešte snažiť celú vec zachrániť. Najťažšie na tejto situácii je, že je často veľmi zložité odhadnúť, čo chce vlastne tvoj ex. Má záujem? Nemá záujem? Bude mať záujem za minútu? Zajtra? Za mesiac?

Prečo je to rozhodnutie také ťažké?

Kedy skutočne človek môže povedať:

„Dosť! Stačilo, ide sa ďalej.“

Dnes, po tom, čo som pracoval so stovkami žien a po tom, čo som si ako mladý sám prešiel takouto situáciou niekoľkokrát, odpoveď poznám. Och, kiežby som ju ale poznal skôr, aby som sa kedysi tak netrápil.

Našťastie ty máš mňa. Ja som niekto, kto ti povie niečo o mužskom myslení a o tom, ako zistiť, kedy jednoducho stačilo a nemá ďalej zmysel sa snažiť.

Takže kedy?

Nuž, než sa pustíme do 10 konkrétnych znakov, ktoré ti povedia, že už naozaj nemá záujem, povedzme si niečo k tomu, ako k celej veci pristupovať.

Tvoje myslenie po rozchode totiž pracuje asi tak, že si predstavuje, ako raz tvoj ex zaklope na dvere s kyticou ruží a ospravedlní sa ti. Tak veľmi to chceš, že tvoj mozog začne ignorovať náznaky, ktoré ti hovoria, že sa to jednoducho stať nemôže.

Preto sa teraz sama sebe musíš stať najlepšou kamarátkou. Urobiť to, čo je pre teba najlepšie, hoci to bolí. Pozrieť sa na seba z pohľadu tretej osoby a správať sa k sebe tak, akoby si sa správala k najlepšej kamarátke, ktorá by bola v tvojej situácii.

Či sa tvoj rozchod udial pred pár dňami, týždňami alebo mesiacmi, potrebuješ sa na celú vec začať pozerať s odstupom a triezvou mysľou. A ja ti s tým pomôžem.

Ukážem ti, na čo sa treba sústrediť. Ty len musíš sledovať znaky, o ktorých hovorím.

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohé z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť bývalého partnera krok po kroku.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť tvojho expartnera obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (kompletnú stratégiu a taktiež, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravená…) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

10 znakov, že o teba tvoj bývalý stratil záujem

Aby sme veci zbytočne nekomplikovali, ukážem ti všetkých 10 znakov v jednoduchom zozname. Ak si pripravená začať od začiatku, poďme sa na ne jeden po druhom pozrieť.

Prestal ťa kontaktovať

Prvým znakom, že tvoj ex už nemá záujem o záchranu vášho vzťahu a pohol sa ďalej je jednoducho to, že sa prestal snažiť o kontakt s tebou. Samozrejme, je tu možnosť, že narazil na moju druhú stránku, kde pomáham mužom získať svoje ex, zistil, čo je pravidlo nulového kontaktu a aplikoval ho na teba s vierou, že mu to pomôže získať ťa späť.

No ty ho poznáš najlepšie a sama určite vieš, ako muži neradi hľadajú a prijímajú pomoc. Ak je aj on jeden z nich, muž, ktorý sa hanbí vyhľadať pomoc, môžeš túto možnosť vyškrtnúť.

Bežný muž po rozchode, ktorý teda nevyhľadá moju pomoc, je zvyčajne dotieravý, neustále sa pripomína a snaží sa nájsť akýkoľvek spôsob, akým sa ti „zalíškať“.

Ak sa toto nedeje a objavíš v jeho správaní aj iné znaky z tohoto článku, dosť možno „to už má za sebou.“

Je aktívny na sociálnych sieťach

Ak je tvoj ex aktívny na sociálnych sieťach a bežne sa s celým svetom delí o svoj život, je bežné, že po rozchode sa takýto človek snaží svojej ex dokázať, o čo vlastne prišla.

Je teda dosť možné, že sa na jeho Instagrame zrazu začali častejšie objavovať fotky s inými ženami, fotky zaujímavých jedál, fotky zo zaujímavých aktivít. A samozrejme, fotka, ktorá dokazuje, že schudol 8 kg.

Ak už ale nemá potrebu dokazovať svetu, že je po rozchode vlastne úplne v pohode, je to znakom, že už ťa jednoducho nemá v hlave.

Obmedzil kontakt s tvojími kamarátmi

Čím dlhšie ste boli spolu, tým viac spoločných známych ste pravdepodobne mali. Samozrejme, pri tomto znaku platia určité výnimky, ako skutočne hlboké kamarátstva.

No ak je stále v kontakte s tvojim divným bratrancom, o ktorom vieš, že ho tvoj ex nemohol ani vystáť, ak stále telefonuje tvojej matke, pretože jej chce popriať k meninám, očividne sa snaží s tebou zostať v určitom spojení.

Ak sa však na všetky tieto veci vykašľal, dá sa predpokladať, že sa pohol vpred.

Začal randiť s inými ženami

Randí s inými ženami, ktoré nie sú ako ty.

Je pomerne bežné, že muž po rozchode hľadá ženu, s ktorou by sa ti mohol „pomstiť“. Je to akási snaha vyrovnať sa s bolesťou a ublíženým egom.

Ak však randí so ženou, ktorá je úplne iná ako ty, zrejme sa snaží naozaj pohnúť vpred.

Ak sa náhodou stretnete, nepôsobí rozrušene

Ak bývate v rovnakom meste, je bežné, že na seba sem tam narazíte. Ak sa to však stane a on nijak zvlášť nereaguje, buď je dobrý herec, ktorý dokáže skryť všetky svoje emócie, alebo už na neho skutočne nemáš taký vplyv, ako si naňho mala, keď ste boli spolu.

Nevŕta sa v minulosti

Ak sa dvaja po rozchode stretnú, zvyčajne majú silné nutkanie vrátiť sa k určitým veciam z minulosti. Ak to robí, zrejme sa s tým ešte nevyrovnal. Ak je mu to však viditeľne jedno a snaží sa len pretrpieť nejaký bežný pokec s tebou, aby mohol ísť ďalej, hovorí to veľa.

Nereaguje na tvoje správy, alebo odpisuje neskoro

Povedzme, že máš nejaký dôvod, prečo mu píšeš. Nebudeme teraz rozoberať, čo za dôvod by si mala mať, no jednoducho sa mu ozveš. Ak však nemá potrebu okamžite reagovať a okamžite ti pomôcť, viditeľne už nepatríš medzi jeho priority. Jeho prioritou je zrejme niekto iný..

Nevzrušuje ho tvoj výzor

To, čo mu kedysi prišlo na tebe rozkošné, keď ste sa stretli, ho už akosi nezaujíma. Vždy na tebe zbožňoval to, ako si stále nosila kvetované čelenky, no teraz ju máš a on tomu absolútne nevenuje pozornosť.

To sa deje vtedy, keď sa niekto cez svoj bývalý vzťah prenesie..

Nesnaží sa ťa dostať do postele

Toto vyznie zvláštne, ale nesnaží sa dostať iné ženy do postele. Sú to muži, kto po rozchode väčšinou zamieri do prvého baru a do prvého klubu, len aby si konečne „užili trochu slobody“. V skutočnosti je to len akési vyrovnávanie sa so situáciou.

Nehnevá sa na teba

Prestal ti vyčítať vaše problémy z minulosti a veci, ktoré sa diali po rozchode. Ak sa totiž dvaja rozídu, je veľmi ťažké prestať cítiť hnev. Dokonca by som povedal, že je to jedna z najťažších vecí. Ak si ňou teda prešiel, zrejme si kompletne prešiel celým procesom „liečenia sa“ z rozchodu.

Čo robiť, ak si tvojmu bývalému partnerovi ľahostajná?

Dobre, predpokladám, že keď čítaš tieto slová, prečítala si si všetkých 10 znakov a možno si už čiastočne pripravená na to, že tvoj ex o teba naozaj nemá záujem a pohol sa vpred. Samozrejme, stále je tu možnosť, že v skutočnosti po tebe baží a jeho snaha vyzerať nedostupne je len jeho boj samého so sebou, takže určite pracuj aj s týmto scenárom.

Čím menej znakov z článku vykazuje, tým väčšia je šanca, že to ešte nie je úplne stratené. V takom prípade ti odporúčam svoj prémiový kurz Vzťahový reštart, kde ti ukážem najúčinnejšie stratégie, pomocou ktorých môžeš získať svojho ex späť.

V tomto kurze ti dám dole ružové okuliare a ukážem ti skutočne účinné postupy. Pre tvoju situáciu je ako stvorený.

Ak však spĺňa posledný znak z článku, teda voči tebe necíti hnev a nemá potrebu ti vyčítať veci z minulosti, znamená to, že skutočne dosiahol vrchol. Znamená to, že si prešiel najťažším obdobím, že bojoval s bolesťou a skutočne tvrdo pracoval na tom, aby na teba zabudol. V takom prípade by si ho mala nechať tak a to aj pre jeho dobro.

Dostať sa cez hnev a skutočne odpustiť je jedna z najťažších vecí, ktorým musí človek v živote čeliť. Nechceš ho do toho dostať späť, ak to už raz dokázal.

Ak sa chceš ešte váš vzťah pokúsiť zachrániť, buď si istá, že nespĺňa príliš veľa znakov. Vlastne, na začiatok ti odporúčam aspoň 30-45 dná bez kontaktu, čím viac znakov, tým dlhšie časové obdobie.

Čo ale neznamená, že je veci nemožné zachrániť. No tento čas má poslúžiť aj tebe. Na prehodnotenie celej situácie a na zistenie, či naozaj nie je lepšie posunúť sa vpred. No nezabúdaj, nič nie je nemožné.

Máš ešte šancu získať späť tvojho ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…